Europa globala 4 trezestete !

Discuție în 'Clanuri' creată de Stephan-Ge4, 31 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Tu ai bagat bani in jocul asta ?
    Ma faci sa rid , nici nu sti citi bani ai bagat .
    Cite ore ai jucat ?
    Ai internet gratuit sau il platesti ?
    Crezi ca DO nu isi ia partea din netul platit de tine ca tu ai stat n ore pe joc ? :)
     
    _^MATRIX^_ apreciază asta.
  2. Andreea baga si tu bani in joc si nu mai sarti in sus Ș_)
     
    _^MATRIX^_ apreciază asta.
  3. *N!NO*

    *N!NO* User

    Pai n-ai decat sa mergi si tu cu inca 10 jucatori (nu singur!) sa-i bateti si sa le luati demanerul.
    Il "confiscati" si-l tineti doar pt voi... Nu asta e ideea?
    Sau vrei si tu ca flaxatii aia de trag in cub cu 2k dmg si in 10 secunde cat sparg eu cubul, ia si el 100 sau 200 de uridium(cat ar lua de la kloni in 5-10 minute, ca nu are dmg!)... Profitori pe fata, ca doar cubul e pt toata compania si nu vreau sa-l iau pe minus pe amarat!
    Bagati-va mintile-n cap si faceti doar ce va permit dotarile. Vrei demaner, castiga-l!
     
  4. styv86

    styv86 User

    Pai vrea si el la Demaner si nu are nava pentru a participa si el la event , nu toti jucatorii au dotarile necesare sa reziste la Demaner ! Pe langa Demaner se poate creia un portal sau cutiute cu mici recompense pentru aceasta categorie de jucatori ca doar nu or sta sa priveasca de pe margine cum altii participa la astfel de eventuri , in ritmul asta se lasa omul pagubas de acest joc ! Mintile nu sunt toate la fel , precum in societate cand un om sarac este frustrat pe cel bogat si aici intervine bunatatea , integritatea sociala si toleranta . Asa si pe joc , dai la cei mari eventuri si pe cei mici ai arunci pe margine si omul din fata monitorului priveste mahnit la event ...Jocul trebuie sa fie pentru toata lumea , eventuri care sa permita la oricine sa participe !
     
  5. *N!NO*

    *N!NO* User

    Corect, ai perfecta dreptate. Dar de ce nu pune problema asa si arunca cu noroi, ca ar fi codati , ca el pocneste instantaneu cand ajunge langa ei...?
    Ei au navele tari si stiu jocul, asta e parerea mea. Nu are decat sa-i bata si sa-i alunge de la demaner, in loc sa se planga pe forum ca n-are loc de aia sau ca ei ar folosi cine stie ce!
    Eventul e pt toti! Il opreste bigpoint sa se logheze?! Il opreste sa distruga demanul?!
     
  6. Nu cred ca m-ai inteles dragul meu :)
    Dar daca chiar te intereseaza asa tare,400euro pe un cont de pe europa globala 2 ,pe europa globala 6 cam 200 euro .
    Tu ? :rolleyes: Oricum nu ma intereseaza :D
    Ideea era alta oricum , dar na ,romanu-i facut sa se planga si sa arunce cu noroi in altii,evident nici macar nu stim vorbii/scrie in limba romana corect(nu zic ca eu stiu la perfectie:oops::p).
    ps: mai citeste odata postarea mea ,poate cu putin noroc vei intelege ce-am scris ;)
     
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    evident ! :)
    ps: fără urmă de răutate ! :)
     
    bibicU[HQ], _^MATRIX^_, *N!NO* și alți 2 apreciază asta.
  8. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    "Fata draga " , subliniaza te rog greselile gramaticale scrise de mine .
    Am inteles bine ce ai vrut sa zici .
    Chiar crezi ca nu poate bana un player care baga lunar 100-200 euro si sa pastreze 100 care fac trafic cel putin 8 ore pe zi .
    Pentru fiecare minut stat pe DARKORBIT dai bani .
    Nimic nu e gratis .
     
    Veneficus, WIΖΛΓΔ și _^MATRIX^_ apreciază asta.