ESTE POSIBIL SA OBTII 250,465,094 ONOARE IN 7 ZILE?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de *^*NEMESIS*^*RO*^*!, 4 Sep 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. *N!NO*

    *N!NO* User

    Neata!

    La top saptamanal ONOARE (ca despre asta vorbim aici), nu apar conturi mici ;)

    Si daca tot veni vorba de cat si cum pot face unii sau altii xp si onoare, am facut intamplator o poza(cu telefonul) la top utilizatori pe 1 septembrie la ora 09:50 pt. cu totul alt motiv, dar e foarte utila in aceasta speta:

    https://i.gyazo.com/376b743aa1f94de1260259bbeb62c1d1.png

    Observati va rog jucatorul de pe locul 3!

    Iar asta e facuta acum, deci dupa 12 zile si 23 de ore:

    https://i.gyazo.com/2725c840687037c887fec8295cb68ee0.png

    Asta are, asta n-are, asta e castigatoare! Unde-i...logica?
    Eu stiu ca sunt misiuni noi, dar totusi...Inafara de locul 1 si 2 din prima poza, cam toti din top 9 cred ca au avut insomnii in astea 2 saptamani(ca au jucat non-stop!)
    Dar RAPACE1 a facut puncte de xp si onoare in 13 zile, aproape cat am facut eu pe cont in 4 ani... :eek::eek::eek::eek::eek:
    Ce sa-i faci..? N-ai ce sa-i faci!
    Asa creste Fat-Frumos in 2 saptamani, cat altii in 4 ani.
    Si sigur are doar ceva prometid pe lasere... Necajit!

    Vorbim de EG1, se seizeaza cineva? Un control mic? :)

    Alooo, BOSS!
     
    Modificat ultima dată: 14 Sep 2018
  2. rattyionut

    rattyionut User

    nu cred ca-i vede careva:mad::mad:
     
  3. Bismut

    Bismut User

    50 mil puncte cu noile misiuni nu este deloc exagerat, eu am facut 34 mil experienta si 222 mil onoare in 7 zile si am stat pe joc aproximativ 40 ore, trebuia sa intri pe polonia 2 sa fi vazut jucatori cu peste 100mil puncte la ultima saptamana, de 4x mai mult decat a facut REPACE al tau. ;)
    Acolo 4 jucatori in 17 zile au ajuns la misiunea 72 (nu ma intreba cum), cu maximul de amplificatoare exp si onoare misiunile x1-x9 dau 2,5 miliarde EXP si 1,1 mil HON si cele x0 3,4 miliarde EXP 74mil HON, asta inseamna 185.000.000.000 EXP si 570.000.000 HON in 17 zile.
    [​IMG]
     
  4. styv86

    styv86 User

    Nu te doare spatele pentru cele 7 zile ? :rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. *N!NO*

    *N!NO* User

    Pai nu te intreb cum... E simplu... Alea fiind misiuni de spart cate 2-3 streuneri (din aia de hartile mici), e normal sa faca oamenii mai mult de 4 misiuni pe zi!
    Bine ca nu scriem degeaba aici, unii admini sunt atat de vigilenti ca mi-au sters cateva postari ca fiind off topic...
    On sau off topic, era vorba de problemele noastre, ale majoritatii jucatorilor.
    Ca CEI CARE N-AU SI NICI N-O SA AIBA PROBLEME fac misiuni pe banda, au de toate fara numar pe cont si nu-i mai verifica nimeni!
    Spor! La ce vreti voi, ca jocu' asta-i ca la hora. Un pas inainte si doi inapoi...
     
    hαhαhα și Veneficus apreciază asta.
  6. Bismut

    Bismut User

    Ai lipsit putin din hora si arati ca ai ramas cu un graunte de nisip in ochi, dar mai sunt si alte jocuri, "hora" asta nu tine toata petrecerea.
     
  7. *N!NO*

    *N!NO* User

    E posibil sa ai dreptate.
    Oricum raman la parerea ca rostul forumului asta e sa tina dezvoltatorul cat mai informat de pulsul comunitatii, a jucatorilor. De problemele si nemultumirile noastre, astfel incat jocul sa evolueze. Tot ce se discuta aici, ar trebui putin filtrat si transmise problemele mai departe spre rezolvare.
    Lucru care nu se prea intampla. Sunte ignorati aproape in totalitate!
    Inafara de cateva linkuri unde gaseste X sau Y raspuns la o-ntrebare, avem postari sterse ca-s off topic si cam atat... Dar la cele ON topic liniste... Ca la subiectul tau cu unirea articolelor in inventar. Trebuie sa treaca juma' de an sa-ti zica laie sau balaie... Si nici atunci, dupa cum se vede!
    Eu unul m-am cam plictisit sa latru pe-aici, asa ca cel putin pentru o vreme n-o sa va mai deranjez.
    Ce avem de vorbit 'om vorbi si pe ts-uri sau discord sau unde o fi.
    Oricum si acum sunt off topic asa va fi stearsa si postarea asta, ca cine-i harnic si munceste...

    Spor la ce vreti voi!
     
    motanu_1990, hαhαhα, Bismut și alți 3 apreciază asta.
  8. daca e vorba de cei doi
    1.xxxxx267,164,001
    2.xxxxx210,383,175
    stau si pe but, o mare parte din timp cum sunt multi in top care stau sau au stat, acum sunt ocupati cu misiunile noi pe eg4.

    Misiunile noi se fac pe but si astea, nu ai cum sa fii nonstop pe joc, daca te uiti, zi noapte ei sunt on mereu.
     
    hαhαhα, Veneficus și styv86 apreciază asta.