Eroare sau asa se intampla ?

Discuție în 'Probleme generale' creată de TiTo-BlinDaT, 19 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut , astazi este event cu chei rosii/albastre
    Am deschis mai multe pirate box albastre dintre care mi-a picat x desing de pet si printre care si
    19.04.2019 - 12:59[​IMG]Articol obținut: Lava Cyborg
    nu trebuie sa fie dizain de nava ? pentru ca am vazut ca este de pet in inventar ,desii nu scrie nicaieri PET ca in ex urmator
    19.04.2019 - 12:56[​IMG]Articol obținut: Design P.E.T. Argon Chimera
    tin sa mentionez ca mi-a picat x2 lava cyborg , este o eroare sau pur si simplu nu stiu eu ?
     
  2. mobob

    mobob User

    lava cybord e un design de nava,nu iti apare in inventar.daca detii nava cyborg,du-te la hangar,dai click pe ea,si in dreapta,unde sint proprietatile navei ,e un dreptunghi cu numele ei.in partea stinga a acelui dreptunghi e o sageata.dai click pe ea si iti arata designurile pe care le detii la nava respectiva...
    daca nu detii nava cyborg,nu poti vedea designurile
     
  3. Multumesc de raspuns dar , am nava cyborg, am si dizain frost pentru ea , dar am observat ca pur si simplu ce am scris mai sus cu "lava cyborg", e dizain de pet .. pentru ca intre timp mi-a mai picat 3-4 , fiind acelas lucru PET :))