Eroare de "sistem" sau greseala personala???

Discuție în 'Probleme generale' creată de codrin82, 29 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. codrin82

    codrin82 User

    Culegeam diverse resurse si cutii npc pe hartile 2-3/2-2/2-4,timp in care punctele de onoare scadeau cu milioanele.De ce??? Am dat "log out " imediat ce am observat ce se intampla ,dar deja aveam -10,5 mil . Cu ce am gresit??? Totul a duarat aprox. 10-15 minute.
    Nu am primit nici un fel de mesaj de la sistem .
    Ce pot sa fac?
     
  2. Ai cules cutii cargo ocupate de la alieni distrusi de altii jucatori mai exact ai furat cutiile cargo pentru asta vei fi nevoit sa te duci la nyx acolo vei gasi o misiune pentru recuperarea onoarei pierdute si data urmatoare ca sa nu mai faci aceasta greseala mergi la setari interfata si debifezi arata cutiile cargo ocupate , te va ajuta mult.
     
  3. codrin82

    codrin82 User

    Multumesc pentru raspuns.Am incercat misiunea dar nu are nici un efect.
     
  4. Nu are cum , am facut.o si eu si , a mers perfect , citeste cate ceva despre joc inainte sa te apuci de el , asa afli mai multe si ce trebuie sa faci ... Daca te intereseaza sa nu mai gresesti , sau sa pierzi lucruri anapoda ...
     
  5. Hermes

    Hermes Guest

    In ce sens nu are nici un efect ?
     
  6. codrin82

    codrin82 User

    Acum merge,recuperez din puncte.
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.