Anunț EG1 Jucatori noi!

Discuție în 'Clanuri' creată de ZΞU§-ƘILLΣℜ, 14 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Nume clan: ☧ιяαтєѕ Ɠєηєѕιѕᴿᵒ
    Apartenenţa companiei: MMO
    Server: Europa Globala 1

    -Acest clan a fost infiintat pentru ai ajuta pe cei mici sa creasca.Suntem o echipa foarte de treaba si mereu in ajutorul altora.
    -Sper sa devenim prieteni si o echipa de ELITA
    -Va astept!
    -
    Regulile clanului vor fi trimise prin mesaj odata intrati in clan!
     
    Modificat ultima dată: 9 Mar 2018
  2. cei mici sa creasca ...
    -Regulile clanului vor fi trimise prin mesaj odata intrati in clan!
    -Pentru a ma contacta puteti folosi adresa de teamspeak afisata mai sus
    da ,,cei noi ,,stiu a accesa o adresa ,,,in special de teamspeak
    fara suparare ..ce se intelege prin a fi un ,,,,mici sa creasca ..mic sa creasca...
    rog un admin in a analiza profund ,si a aplica ceea ce au .. am fost de acord cu
    Bigpoint GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg | Germany
    ---
    Managing Director: Brian Morrisroe
    Business Registration: HRB-Hamburg 94148

    Te rugăm să nu trimiți răspuns acestei invitații.
     
  3. Nu stiu daca ai obs. dar am pus ca sa ma caute si pe chatul de joc atat de chior poti fi? Fara suparare
     
  4. Cam ce ar fi de analizat?! o_O ...un clan îşi pune "puterea de distrugere" şi "munca de echipă" la dispoziţia utilizatorilor cu dotări mai modeste, pt. a-i ajuta să-şi realizeze mai rapid misiunile şi / sau să realizeze uridium / credite într-un mod mai facil, prin distrugerea mai rapidă a NPC-urilor şi/sau distrugerea unor NPC-uri a căror recompensă este mai valoroasă.

    De asemenea, ajutorul se poate traduce şi prin protecţia de care beneficiează "cei mici" faţă de potenţialii inamici, aflându-se în clanul respectiv.


    Dacă nu puteţi purta o discuţie într-un mod civilizat, s-ar putea să nu mai aveţi ocazia unei viitoare astfel de intervenţii în forum.
     
  5. scuze BA
    am postat in alta tema
     
  6. si eu joc pe eg1 cu numele de DeLyR daca vreti sa ma primiti in clan vin si eu...multumesc
     
  7. te astept cu mare placere. Copiaza numele de clan afisat si trimite cerere!
     
  8. N-ai cum sa cresti pe eg1 prea multi cu ufe, e munca titanica, puteai sa cresti acolo poate prin 2007-08.