Feedback "Eclozarea" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 21 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ce se intampla cu cutiile???mi-a disparut duplicatoru de cuti azi si trebuia sa expire marti saptamana viitoare ce e asta??
     
  2. domnu Corosive ati avut dreptate chiar am fost surprinsi de acest event,cum sa am duplicatoru activ pana in 29 si sa nu iau dublu ink o data bravo BB
     
  3. Veneficus

    Veneficus User

    mde... asa se intampla când nu lasi hitac-ul sa-si caute parfum sa mearga si el la udat de paste...
    BP au dat-o de gard rau de tot cu eventul asta...
    ma intreb cat de repede vor fi biciclisti care ciocnesc oua inainte de pedalare...
     
    liberalul13 apreciază asta.
  4. iar se repeta misiunea din R-Zone!!!
    abia ce am terminat-o...
     
  5. multumesc ca sa rezolvat problema cu misiunea si cu intratul in R -zone( desi dupa finalizarea ei se repeta ) ...... dar am intampinat o alta problema foarte mare.... cand ma ataca cineva nu pot sari poarta in alta harta .... iarasi e " lagul " de vina???? desi nu il am in raza vizuala , inamicul trage in mine in continuu........ se rezolva vreodata " lagul " asta????
     
  6. Vorbind de probleme, nu ma mai pot loga in contul joc. De fiecare data cand apas butonul de log in isi da pagina refresh si nu se intampla nimic. Am sters cookies, am incercat si cu alt browser.
     
  7. Bismut

    Bismut User

    Urăște apreciază asta.
  8. ati spus ca se pot construi noile nave dar eu n-am gasit niciunde treaba asta, puteti fii mai precisi ?
     
  9. Cum se face ca la unii playeri dupa ce distruge un ou apare in urma lui si un gigerthrall iar la mine dupa 351 oua distruse nu mi-a aparut niciun gygerthrall ...
     
  10. (....)e deranjant ca nu poti trece la urmatoarea misiune...acum daca si maine este misiunea activa o putem face din nou(?)fara a risca suspendarea?
    LE- Acum poti trece la urtmatoarea misiune-Vanator Letal
     
    Modificat ultima dată: 24 Mar 2017
  11. Nici la mine nu apar, decat cand trag cu x2 sau x3 si atunci destul de rar. Cat am teas cu X1 Nu a aparut nici o data.
     
  12. Din cate am inteles, navele s-au scos, pentru ca era un bug pe care unii l-au exploatat, si au inceput deja Sa faca lf4. Se vor baga. Pana atunci bafta! La Ce putine puncte de virus pica din oua si misiuni, cine face 5000 rsb e tare!( si probabil cu ciarcane pana la genunchi de la stat pe joc :)))( cel Putin pe serverele aglomerate)
     
  13. faceti ceva cu jocul asta se lasa lumea de joc
     
  14. nu se poate implementa un update fara sa creeze alte probleme?
    Acum serios,incerci sa faci misiunile de event in timp ce astepti hitacul ESTE IMPOSIBIL!!!
    deoarece in timp ce faci npc-uri pana se termina acele recompense pe care ti le da extrem de lent nu ai cum sa observi ca a aparut hitacul!
    exemplu:eu faceam npc-uri in pvp dupa ce am terminat misiunea m-am dus in 3-4 observ ca e hitacul,dau in el pana il distrug
    ma intorc in x4 sa continui cu misiunile dupa 4-5 min de la distrugerea hitacului observ ca a aparut hitac in 3-4(unde a fost si celalalt)
    ma duc eu fumos in 3-4 dar nu e nici-un hitac concluzie sistemul de recompense a ramas in spate cu 4-5 minute ...
    Daca vrei sa faci hitac trebui sa stai nemiscat!! sa nu farmezi sau sa faci cutii ,altfel nu observi sau mai bine spus nu ai cum deoarece nu iti apare ca apare hitacul....
    Si sa fim seriosi eu dau x4-rsb in hitac pe burghiu dau 60k pe x4 cred +ubr,rachete am tras in hitacul ala din 3-4 pana in 2-4 si iau ~60-70puncte pe el....sa fim seriosi...pana ajung la 9k de puncte o sa ma plictisesc eu de joc sau raman fara milioane de x4
     
  15. Nu m-am logat ieri pe joc si vreau sa va intreb ce cerinte erau la asamblarea noilor nave? :)
     
  16. pai nici locatoru nu functioneaza ca iti arata doar anumite npc-uri:)dar probabil se vor rezolva saptamana urmatoare
     
  17. 490 ulei indoctrine si 3 piese hardware a cate 20 bucati fiecare daca nu ma insel.
     
  18. singura problema e ca nimeni din echipa tehinca nu lucreaza in weekend cand sunt cele mai multe probleme,iar noi ne racim gura degeaba pe aici
     
  19. multumesc pentru raspuns!
     
  20. Ultimul Hitac -recompensa
    Uridium-5000
    Xp =550k
    Onoare-6000
    Cutie virala 1-empty!!!
    PNV-55!!!
    Folosit munitie
    UCB+RSB-50k

    Va las voua Hitac-ul....
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.