Feedback "Eclozarea" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 21 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. si pe mine ma da pe spate fereasta de amplificatoare =))
     
  2. CapoHrx

    CapoHrx User

    Sa anuntat ca startul va fi peste o ora.
     
  3. Mesajul pe care l-aţi primit a fost ca urmare a procesului de actualizare prin care a trecut clientul de joc. Ca urmare, server-ele de joc s-ar putea să nu fie disponibile pt. aprox. 30 min.

    La scurt timp după efectuarea actualizării, ar trebuie să înceapă şi event-ul.
     
  4. ghunter

    ghunter User

    Am si eu o intrebare,de ce iau 2 gg in PVP si am si duplicator !! de ce?
     
  5. Cehn

    Cehn User

    In EG2 se pare ca s-a actualizat.

    • Pozitiv: s-au modificat misiunile.

    • Pe minus:
    - in 2D ouale nu au reprezentare grafica.
    - PET Modul locator adversari nu mai "vede" toate tipurile npc de pe harta.
    - PET Modul auto-colectare nu aduna "resturile" de la oua.

    • Dat cu parerea: cum in 1-7 robotii rupeau klinii, de acum nu vor avea nici o problema sa se umple de oua.
     
    Modificat ultima dată: 24 Mar 2017
    Veneficus și špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  6. Duplicatorul nu mai merge, superb!
    Hitacul pe 2D nu are grafica, nici ouale, de asemenea! Fantastic
    Navele nu apar la asamblare
     
  7. O mizerie de event... Cum sunt mai nou toate... Un event de pe urma caruia au de castigat ori cea mai buna companie de pe server, ori cele mai bune 2-3 aliante de pe server... pur si simplu nu pot sa te apropii de acel npc ca sar flamanzii pe tine. Si se mai spune ca e event pentru toata lumea ?:)) Ma si gandesc... Din ce observ DO nu incearca sa readuca oamenii pe care ii avea acu 2-3 ani sau sa repopuleze cumva jocul, incearca sa ii tina pe joc pe cei 40-50 de "finantatori" pe care ii mai are ( asta e strict parerea mea ;) )
     
  8. ~77 puncte dintr-un hitac tragand x4 ,ocazional rsb +burghiu, fara boostere
    pana o sa ajung la 1k puncte pt acele gg-uri cred ca o sa stau ceva timp sa nu mai mentionam de lf4,resurse speciale
     
  9. Deci cu misiunile Vremuri trecute

    Cea usoara nu se poate finaliza, iar cealalta la care trebuie sa intri in refractii o finalizezi doar ca ti-o da iar si iar, nu se schimba misiunea.
     
  10. la ce folosim Ulei Indoctrine ce putem face cu el ??
    edit: acuma am vazut cu ulei asablam navele noi
     
    Modificat ultima dată: 24 Mar 2017
  11. Interesant hitac fara capsule, fara loterie.... fara un anunt pe prima pagina ..
     
  12. La ce a picat ulei ? ce npc ?
     
  13. de la misiuni ,oua si i-hitac dar procentajul ii mic
     
  14. La hitac ramane o cutie daca esti in primi 15 playeri care dau cel mai mult dmg hitacului sau din misiunile de event.
     
  15. nu pot finaliza aceasta misiune cu toate ca am indeplinit cerintele...
     
  16. rattyionut

    rattyionut User

    nu esti singurul mai nou acum nu reusesc sa ma conectez la servar
    voi patiti la fel?
     
  17. mai nou au scos navele de la asamblare .... echipa tehnica e profesionista ...
     
  18. Nici eu nu pot sa ma conectez la pagina de joc
     
  19. Misiunea cu refractii-nu se poate finaliza fiindca au suspendat...harta.
    Au oprit refractiile fiindca misiunea se putea relua(acum ca ati oprit harta pot spune asta)-lucru bun de altfel.
    Ma astept ca odata cu reluarea misiunii Vremuri trecute-hard sa rezolvati si problema misiunii Vremuri trecute -easy
     
  20. buna seara. am de rezolvat aceasta misiune de eveniment :" vremuri trecute" in care trebuie sa intru in R- zone,, dar cum pot sa mai intru ? ca mia disparut butonul de pe pagina de joc....????
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.