Feedback "Eclozarea" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 21 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Multumesc mult Domnule Wizard !
     
  2. inca mai sunt 4 ore merita sa asteptam , cred ca ne tin in suspans intentionat si ca suntem la un click distanta de noul update , asta sau o amanare pana luni
     
  3. Radeti voi radeti, da' Scrapul ala e lingou de aur pe jocul asta :))
    E rar si e foarte util (asamblezi RSB si chei prada obsidian)
     
  4. Ai dreptate ;)
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  5. Nu e discriminare,ce am postat eu mai devreme e scris pe discord ,nu pe forum englez
     
  6. lohas

    lohas User

    cand incepe eventul? normal pe 23.03.2017 dar nu vad niciun event
     
  7. Maine va incepe eventul
     
  8. lohas

    lohas User

    asta insemnan incapand cu ora 01:00
     
  9. Nu , la ora 10:00 ( Ora Server-ului )
     
  10. lohas

    lohas User

    ok multumesc de raspuns
     
  11. Ca urmare a unor probleme de natură tehnică, nu s-a putut efectua actualizarea săptămânală a clientului de joc. Drept urmare, nici evetul anunțat a începe cu data de azi nu a fost posibil a fi implementat.

    Planul este ca actualizarea clientului de joc să fie realizată în cursul zilei de mâine, după ora 10:00 a.m. (ora server-ului).
     
  12. Sau luni ? Ca sa nu o mai lungim . Presupun ca stii mai multe detelii despre eveniment asa ca te rog sa imi spui suplimentar daca se v-or acorda cutii bonus la acest eveniment.
     
  13. Lăsați-vă surprins! ;)
     
  14. Cel putin te rog sa faci un FAQ mai exact despre evenimentul care urmeaza , ca si inainte (misiuni , drop , cutii , nave specificatii si cost ).
     
  15. CapoHrx

    CapoHrx User

  16. Pai da ma dar nu specifica complet FAQ , intelegi . Daca intri pe alt forum si il traduci iti da tot si cum se asamblaza cele 3 nave.
     
  17. CapoHrx

    CapoHrx User

    La ora 10 ora server se va implementa eventul. Va fi un restart cu posibil downtime de aprox. 20-30 minute. Anuntul vine de la Baracus
     
    Modificat ultima dată: 24 Mar 2017
  18. Multumim mult de informatie !
     
  19. Salut, piloţi spaţiali,

    Alienii încearcă să domine serverele noastre. Roboţii noştri de reparaţii lucrează la viteza maximă pentru a rezolva această mică problemă şi pentru repune serverul în funcțiune în cel mai scurt timp.

    Ne cerem scuze pentru această scurtă întrerupere!
     
  20. E bestial eventul, fereastra de amplificatoare face totul, tot eventul =))
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.