dronele zeus/apis

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de 4444jhin4444, 29 Mai 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. salutare !
    sunt un jucator vechi , revenit pe dark orbit, imi spune si mie careva unde pot asambla dronele zeus si apis ?? ca nu gasesc nicaeri, nici in joc nici in pagina principala,
    la asamblare am asamblat cateva component dar nu imi arara nicaeri cate imi mai trebuie cate am.
     
  2. Pentru a gasi ceea ce ai nevoie te rog sa urmezi urmatorii pasi:

    1. In coltul din stanga sus a jocului sunt o serie de icoane.
    Click pe icoana corespunzatoare sectiunii de "Asamblare".

    [​IMG]

    2. In sectiunea de "Asamblare", apasa click pe butonul "Filtru".

    [​IMG]

    3. Selecteaza optiunea "Drone" facand click in checkbox-ul corespunzator si apasa butonul "Filtru" din nou pentru a ascunde optiunile.

    Nota:
    Item-urile vizibile la punctul 3. pot sa nu apara in aceeasi ordine.
    Item-urile care pot fi asamblate pe loc vor fi afisate intotdeauna la inceput si vor fi evidentiate cu o culaore galbena transparenta

    [​IMG]

    4. Pentru a vedea numarul de parti componente detinute, selecteaza imaginea cu "drona completa".

    [​IMG]

    5. Pentru a vedea ingredientele necesare asamblarii pentru o parte componenta, selecteaza imaginea ce reprezinta un "plan de constructie".

    [​IMG]

    Sper ca am putut sa-ti fiu de ajutor.
     
    Modificat ultima dată: 3 Iun 2022
    Althea și Veneficus apreciază asta.