DMG

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ***Tora_Bora***, 29 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. I-mi spune cineva cum faci DMG maxim?
     
  2. relax

    relax User

    Pai, 35 lf4 pe goli + 10lf4 pe pet(toate nivel 16), drone nivel 16, seprom, amplificatoare de 25% dmg, design de dmg; rachete ubr, plt 3030 si bineinteles munitia cea mai buna, ucb-100(x4) + rsb-75. Mult succes
     
    bubuletz apreciază asta.
  3. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Nu este tot aici , pe lângă ce ai spus vin eu cu încă ceva , mai poți avea 10 % dmg de la stații și încă 5% dmg de la un amic care deține și el un amplificator DMG-B02 . și așa poți ajunge la un dmg foarte bun .
     
  4. relax

    relax User

    Eu ma refeream la ceva "solo", ca nu ai statie in fiecare harta ca sa ai 10% bonus peste tot, si poate mai joci si singur nu doar cu un amic/mai multi pe langa tine.
     
  5. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Eu am spus continuarea la ceea ce ai spus tu .:) El a întrebat cum să faci dmg maxim , deci a fost normal să vin cu un pic de completare.:D
     
  6. **eagle1**

    **eagle1** User

    Dap , mai era de adaugat ,formatia de drone si apoi un PET superdotat ;)
     
    Modificat ultima dată: 1 Feb 2015
  7. Poti lua un booster de dmg si de la poarta kappa.
     
  8. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    a specificat relax
    Da hai să mai renumăr odată c-am cum s-ar putea ajunge la dmg maxim , nu ceea ce este în acel tabel.
    Începem cu 20% dmg din amplificator DMG-B01/B02
    Un amplificator de 5% dmg la finalizarea porții kappa.
    Formație de drone gheară.
    Registru Pilor 12%
    Drone lvl 16.
    35 LF-4 lvl 16.
    Și Hellstorm Launcher 2 dacă este upgradat este bine venit să dai un dmg și mai mare.
    Design de dmg 7%
    10% baster dmg de la o bază(dacă deține clanul)
    Se mai poate obține 5% dmg dacă un prieten are și el un amplificator B02 și este în apropierea ta.
    Nu mai includ aici pet-ul care poți să îl dotezi cu module de dmg.
    Dar asta cred eu că este c-am tot ce se poate .
    Și bine înțeles pt. o combinată cât de bună în caz că faceți un test , trebuie x4/rsb rachete 3030+tech , pet , UBR și așa se poate spune că se ajunge la un dmg maxim.
    Sper că asta este c-am tot, bine să ajungi la toate astea trebuie un pic de muncă , să ai clan bun să dețină o stație , tu full up. la lf4, drone .
     
  9. rachete UBR? UBR sunt pentu npc-uri
    poate vrei sa zici HSTRM-01
     
  10. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Dacă nu mă înșel are același efect ca și HSTRM-01 în nave.
     
    Jurjstyle apreciază asta.
  11. Totusi am vazut de multe ori jucatori care aveau dmg in jur de 40.000 fara drone doar cu goli desing enforcer , cum de este posibil asa ceva!
     
  12. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Acel dmg se poate acumula cu tot cu rachete alt fel nu îmi pot explica dmg-ul spus de tine .
     
  13. Multumesc pentru raspunsuri...si pentru nu a mai deschide o alta tema o sa intreb aici:
    Cate protocoale economy poti instala pe P.E.T ?
     
  14. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    12.
     
  15. Hermes

    Hermes Guest

    Interventii suficiente,

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.