Feedback Discuţii legate de "Training Arena / Ultimate Battle Arena"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 16 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Editeaza rapid postarea, chair daca esti nemultumit ai obligatia sa utilizezi un limbaj civilizat.E adevarat ce spui,te inteleg si te sustin, dar ca sa eviti o blocare a forumului editeaza te rog.
     
  2. Ahhahaha mor de ras :))) ! Imi place "Arena de antrenament", invat sa pilotez nava !
    Faceti cunostinta cu noul meu prieten "Ральф", comunicam prin semne :))))

    Stau de 30 de minute blocat si se duc boosterele ... sunt in NON-ATAC :))
     
  3. am ramas blocat in arena de antrenament dupa prima runda.nu pot nici sa dau logout la nava,stau si ma uit degeaba iar busterele mi se duc cu slabe sanse de a mi le returna Bigpoint.
    Cum pot sa ies?
     
  4. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    Eu am reusit sa ies din zona mea de non-atac si am intrat la vecinul meu ŦŘİŇİŦă«ŦĤΣ»EŁIŦ. si a zis ala ca decat sa me batem mai bine sa ne certam.
     
    ђyPΞR și ~●AŁÇhimiŚt●~ apreciază asta.
  5. Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...
    Server restarting...

    ahahahahahah
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  6. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    nici serverul nu mai asculta
     
  7. Merge acum ... Mi a placut maxim arena de antrenament :))
     
  8. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    Zic ca fac curatenie. E normal la cate lupte s-au dus....
     
  9. LuizaDaci

    LuizaDaci User

    Dece nu merge arena de antrenament miercuri a mers si ieri nu a mers
     
  10. Ieri s-a făcut o testare a funcţionalităţii TA însă au apărut noi probleme şi, ca atare, se lucrează la remedierea acestora.
     
  11. LuizaDaci

    LuizaDaci User

    da dar acum merge dar nu putem sa sarim in iel
     
  12. Momentan a fost limitat numărul de partide care se pot desfășura la un moment dat. Astfel, există posibilitatea ca utilizatorii să aibe ceva de așteptat până se găsește un oponent.

    Măsura aceasta a fost luată pt. a putea menține deschisă Training Arena și a identifica eventualele noi probleme.
     
  13. LuizaDaci

    LuizaDaci User

    da dar cand i se va da drumu ca eu incerc sa sar de 2 ore si nu merge
     
  14. a fost limitat numarul de partide..e relativ..eu astept intrarea in arena,in acest timp,pe acelasi server,un jucator ce foloseste acelasi browser, a intrat deja de peste 10 ori, in event.Ce conditii trebuie sa indeplinim,pt a intra in acest event?
    3 ore jumate vi se pare relativ??sau suficient
     
  15. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    din cele spuse deja pe aici se pare că pentru tine nu a existat nici un potenţial partener care să aibă aceleaşi dotări pe care le ai şi tu, adică capabil să-ţi facă faţă.
    se pare că asta este un deziderat primordial pentru ca doi jucători să se poată întîlni în TA.
     
  16. LuizaDaci

    LuizaDaci User

    bine dar cand va functiona din nou
     
  17. E misto "Arena de Antrenament". Mi-am dat seama ca sunt mult mai bun in lupte pvp decat credeam. Primele 2-3 lupte le-am dus cu inima in dinti, avand in vedere ca nu m-am mai luptat cu un alt jucator in viata mea pe DO. Cand ii vad pe harta fug de ei ca cainele de lant (scuzati cacofonia :p ) Pacat ca nu merge acuma ca aveam chef de niscaiva bataie, si pentru altii si pentru mine. In legatura u bug-urile si astea, dupa un timp in care te aduc cu nervii la pamant de iti vine sa dai cu capu de tastavb moiuyfgb pu9weab sefpb poefuib tura inveti sa ai rabdare. Programarea este, cum zice americanu` "a pain in the b*tt". Numai cine a avut tangente cu asa ceva stie ce inseamna. Eu unu am rabdare indeluuunga. Cand vad ca jocul se taraste ca melcu pe senile dau simplu logout si intru mai tarziu. Simplu.
    Poate e putin offtopic dar eh asta e opinia mea :)
    Bafta lume
     
  18. LuizaDaci

    LuizaDaci User

    da dar se da putin in arena
     
  19. Ce recompensa se da pana la urma? Eu nu am vrut sa intru pana nu e stabil...
     
  20. Cehn

    Cehn User

    Pai te stabilesti dupa.