Feedback Discuţii legate de "Training Arena / Ultimate Battle Arena"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 16 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Daca nu ai suficienta munitie, nu participa. Nu te teleporteaza nimeni acolo daca tu nu iti dai acordul.
     
    theend apreciază asta.
  2. -=Nommo=-

    -=Nommo=- User

    S-au schimbat putin recompensele ..
    [​IMG]
    Daca esti castigator de 2 ori fara sa pierzi..primesti recompensa din imagine,daca pierzi 1 data dar tot castigi ,recompensa se injumatateste. Daca pierzi primesti 100 seprom,150 rachete 2021 . (ceva de genu)
    Merita..totusi te mai distrezi putin..daca la JPA sunt probleme..aici iti poti gasi un adversar pe masura .
     
  3. Într-adevăr, recompensele au fost revizuite. Rămâne de văzut ce se va oferi în versiunea finală a acestei noi facilități a jocului.
     
    theend apreciază asta.
  4. Pe ce date se deschide Training Arena ?
     
  5. Cel mai probabil, imediat ce se va obţine o versiune stabilă a acesteia. O dată exactă nu ni s-a specificat.
     
    theend apreciază asta.
  6. saptamina aceasta e posbil sa se deschida sau saptamina viitoare ?
     
  7. :rolleyes:

     
    theend apreciază asta.
  8. nu vreau o data exacta dar vreau sa stiu saptamina asta urmatoarea.Daca vroeam o data exacta spuneam pe ce data se va introduci
    Saptamina si ziua sunt 2 lucruri diferite
     
  9. Nu e laie că-i bălaie... "dată", în afirmaţia făcută de mine, face referire la poziţionarea în timp a unui eveniment şi nu musai la indicarea datei calendaristice.

    Dacă cunoşteam această poziţionare în timp a eventului, fie că era mâine, săptămâna viitoare, luna viitoare şi aşa mai departe, ce rost mai avea să afirm că "O dată exactă nu ni s-a specificat"? :rolleyes:
     
    theend și _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  10. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Si eu am ramas blocat dupa ce a castigat doua runde.Nu pot iesi...adversarul are non-atac, timpul a expirat si a ajuns la zero...si nimic!
     
  11. Si eu am ramas
     
  12. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    La fel si eu am ramas blocat in training arena. Cum putem iesi de aici?
     
  13. Nu merge deloc:) am intrat si stau acolo aiurea...pierd bosterele degeaba:) nu pot iesi nici din cercul acela si am tot non-atac zona
     
  14. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    Ar fi bine daca ne-am autodistruge. O sa incerc
     
  15. nu poti pune nici mine de dmg:) macar sa te crapi singur:)
     
  16. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    Nici mine nu merge sa pun.
     
  17. stam aici si pierdem vremea
     
  18. Si la mine la fel
     
  19. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Un restart ceva? Aveam planuri, si stau blocat pe TA!! Parca era vorba ca se implementeaza o versiune stabila!Adica...totusi, mai experimentati mult pe spinarea noastra??Acum se adauga si asta, dupa ce cu putin timp in urma din cauza evenimentului jackpot nu m-am putut conecta deloc pe joc mai bine de 24 de ore. Macar scuze? Nope, nu meritam ... ce sa mai zic de compensatii?? Adica inteleg, se lucreaza la imbunatatire si diversificare, dar ce spuneti intai sa reparati bug-uri care sunt semnalate deja de ANI de zile? De exemplu bug-ul cu sunetul de fundal!De fiecare data cand sar o harta se reseteaza si trebuie sa suport huruitul ala enervant! Drepturi ? Da, singurul drept pe care il ai ca utilizator este sa te lasi de joc, sau sa taci din gura cand deranjezi staff-ul prea tare, chiar daca ceea ce spui este complet adevarat si justificat... Eu tac, oricum, vorbesc pentru...morile de vant :(
     
    Modificat ultima dată: 2 Oct 2014
  20. .*Junior*.

    .*Junior*. User

    da nu se poate avem boostere si le pierdem degeaba in event mai intai testatil si dupa bagatil ca asa stam si ca nu putem face nik in Arena
     
    Modificat ultima dată: 2 Oct 2014