Discuţii legate de Reprogramare Client Joc

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 4 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. kk12

    kk12 User

    cum am intrat in ceata in 53 cum mi a picat flasu si mam trezit distrus de un interceptor. cum a zis un coleg de joc mai devreme se putea si mai rau. p.s. inca nu am incercat sa intru a doua oara in ceata la paladium...
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. kk12

    kk12 User

    a doua oara am crapat mai onorabil m am trezit distrus de un anihilator. a treia oara nu mai incerc deocamdata poate imi spune cineva cand se rezolva problema
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    S-a schimbat jocul, dar dimanica are mult de suferit, am probleme cu jocul, nava se misca in frame-uri, vad nava la hitac de exemplu bidimensionala, intarzieri mari in joc, va rog remediati problema.
    P.S. am sters istoricul de navigare din browser, deci nu e de la asta.
     
  4. SwizX

    SwizX User

    Asta apare cand intru in zona cu palla -,-
    [​IMG]
     
  5. SwizX

    SwizX User

    Va rog HELP cand intru in zona cu paladium imi apare asta -,- si daca ma reloghez iar si iar -,-
    [​IMG]
     
  6. mobob

    mobob User

    hmmm...e o disfunctionalitate sau asa trebuie sa mearga acum?
    sint cu setare grafica cu fundalul scos (negru)...numai ca minimapa nu e neagra,ci arata fundalul..
     
  7. crod

    crod User

    Asta să fie cea mai mare problema :))
    http://s17.postimg.org/z8phpo28v/minimp.png

    Ia uitaţi-va cum am bara de hp/scut/nanococă. :)
     
  8. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Este normal . DA DA , super tare , cu 60 FPS când dau cu racheta parcă nici 20 FPS nu am la cum merge racheta , da ce să mai zic dacă așa vrea dezvoltatoru așa jucăm.
     
  9. beredanutz

    beredanutz User

    este normal sa se tot blocheze jocul? nu sunt singurul care a patit asa ceva, azi de 2 ori s-a blocat, fps-ul...la inceput 13, creste la 36, scade la 10...si tot asa, si toate astea de la restart, pe 2 calc diferite la fel...
     
  10. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    DECI CHIAR NU SE MAI POATE , să pierd eu gamma ? Hai să fim serioși 4 vieți pierdute ?? Și cand să o iau pe a 5-a nu îmi dă voie , nu mai puteam să fac nimic pe contul de joc , super tare , ce mai urmează ?X(X(X( lag este , buguri cu nemiluita tot așa.
     
    _Gandalf apreciază asta.
  11. blinckd

    blinckd User

    dau reparare instant si apoi nu mai merge nimic din pagina... nici sa schomb config nici sa dau emp nimic...
     
  12. Dark.Teo

    Dark.Teo User

    ACUM NICI VIETILE PIERDUTE NU SE MAI INAPOIAZA/
     
  13. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Că așa e la DO , muncim cinstit , pierdem din cauza lor nu reprimim înapoi dar un autonomat care stă acolo camuflat 24/24 la cules nare problemele noastre și nu mare mii mirarea că în caz de pierdere de vieți să le reprimească.:))
    Asta e mai muncim o zi 2 cât am pierdut după UP din seara asta.
     
  14. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Cu ce vine bun in joc acest update in afara de bine cunoscutul lag si o caruta de buguri? Se fac niste updateuri, nu zic in totalitate fara rost dar sunt facute in graba in loc sa se concentreze pe problemele mai importante ...
     
  15. tare rau eventu asta hitac,iau vreo 3-4 cutii dealea de la minioni si nu primesc nicio litera,dar culmea nici munitie,apoi o iau de la ala mare si tot asa nu primesc capsula:|||
     
  16. la fel si mie
     
  17. respect ,all
    sper,,cu noul client de joc sa dispara ,,redbull...
    asa mai jucam si noi ,,omeneste,,
    dara ,stim ,sau,nu?..cu unele implementari ,schimbari ..apar unele probleme ,in client joc
    nu depinde numa ,de performanta pc ..ci si de cum il organizam ,modul de a-l utiliza.
    actualizati flash player ,shockwave.jawa.nu prin simpla dezinstalare a soft din windows.ci prin a urma instructiuni dezinstal de la sait respectiv
    nu in ultim ,rand ,este ,ce motor de cautare fol .yahoo,sau google..atentie ,nu am zis browser
    http://www.int10.darkorbit.ro/,mie merge ok
     
  18. rezolvat deconectarea aste ma scoate la fiecare 2 minute!!!!!!!!
     
  19. Si mie mi-a cazut flash-ul prima oara cand am incercat sa intru in 5.3, dar am facut fereastra de la browser mai mica si totul a mers bine.Poate va ajuta..
     
  20. lohas

    lohas User

    baaaa ce are jocul asta ca decand lati resetat nu mai merge se blocheaza prima pegina cand merge cand nu mai merge bubuit numai de npc-uri
    ce facem?