Discutii legate de Domination.

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de MΣDΣΣA, 21 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salutare ! Astazi am intrat sa fac misiunea de eveniment in care zice sa adun 100 munitie RB, dar cum sa o adun? Am incercat sa cumpar la shop, nu merge. La balize? Nu merge.. Cum pot face misiunea?
     
  2. Tw1sT

    Tw1sT User

    am incercat si eu la fel, si nimik
     
  3. ursulet81

    ursulet81 User

    Ai capturat 5 balize?
    Ai incercat sa aduni cutii bonus?
     
  4. Da.. La balize, primesc 20 munitie RB si nu se puncteaza, cu toate ca la 5 balize am primit 20 munitie. Si la cutii, nu primesc.
     
  5. RedStar

    RedStar User

    In stele sau in bobi , chiar o singura "cutie" este .
     
    bahadar apreciază asta.
  6. paria

    paria User

    da, a avut dreptate şi bp iar ne-a păcălit cu pseudo eventul ăsta !
    pardon, a fost event dar pentru ei, pentru noi a fost "aspiratorul" de golit conturile de uridium şi magaziile de muniţie bună.
    de aia serverul de test a mers "nu", altfel ne-am fi dat seama cît de păcăliţi vom fi la final. :D
     
    bahadar, RedStar și Cehn apreciază asta.
  7. Pheno

    Pheno User

    dar cand apare acel transportor ? stiam ca in ultima zi a eventului dar lipsa...
     
  8. Cind apare trasnportorul si in ce harta sau ce tebue sa facem ca sa apara
     
    P!x3lL apreciază asta.
  9. paria

    paria User

    transportorul a apărut !
    se comportă ca şi HITAC-ul ăla care are nechezat de cal, adică circulă itinerant prin hărţile x-3 şi x-4.
     
  10. Parerea mea e ca trebuia sa dea de lucru la designer si s-au gandit ca un NPC nou ii v-a ocupa timpul, programatorii oricum nu s-au obosit prea mult, l-au plasat peste codul de la Hitac.
     
    crod, bahadar și paria apreciază asta.
  11. Dar va mai aparea transportorul
     
  12. Cehn

    Cehn User

    1. Sustin.
    2. In plus (asa cum arata si paria) e o mare afacere pt BP.
    Am tras aprox 1600(=16.000 uri) din munitia dedicata si am primit, proportional conform promisiunilor :))) 2000 uri si niste nimicuri de genul XP CR .
    O rata de return mobilizatoare, specifica BP .
    3. E cineva care l-a văzut crăpând? Ar fi trebuit sa poata culege niste cutii roz.
    4. Si vaaai ce destept sunt : https://board-ro.darkorbit.com//threads/discutii-legate-de-domination.79022/page-4

    Sau nu? Am mai trecut prin de astea. Si tot nu ma invat minte. Tot am keltuit 20K uri sa vaz ce-i cu munitia dedicata.
     
    Modificat ultima dată: 16 Aug 2014
    paria apreciază asta.
  13. paria

    paria User

    sigur că l-am văzut decedat. nu e mare afacere căci din cauza lag-ului nu te poţi apropia de singurul cargou care apare iar demanerul ăla "gardian" nu are cargo ci doar un cufăr verde care te costă 1500 de uridium deschiderea ca să obţii obişnuitele chestii nefolositoare.
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  14. rattyionut

    rattyionut User

    a loat cnv ceva din cutiile alea?
    sau tragem doar asa ca sa ne aflam in treba.
    :mad::mad::(:(
     
  15. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Pe ce harta apare acel demaner?
     
  16. Miuriel

    Miuriel User

    [​IMG]
    Am mai cules inca una si mia dat 100x Paladium si 5 Log Disk.
     
  17. Cehn

    Cehn User

    @Miuriel

    Multam!
    Poti estima cata munitie ai cheluit?
     
  18. Jurjstyle

    Jurjstyle User

    Un event fara cap si fara coada . O loterie totala :
    Prima in timp ce omori monstrul trag 40 de oameni in el , mai te tintesc si 2 inamici , mai vin si mobii din mapa se face un lag de ...Cand e omorat monstru , cine are norocul vietii prinde cutia ( sincer desi am fost participant sa omor destui , inca n-am vazut cutia aia ) .
    A doua loterie , la colectare . Te rogi la bunul Dumnezeu ca doamne s-ar indura cineva sa primesti o recompensa buna .
    Macar poti folosi orice fel de munitie .
     
  19. Nu ma asteptam la minuni , dar in cazul hitac chiar primeai niste recompense bune la distrugere . Aici irosesti munitia.
     
  20. Drakaar

    Drakaar User

    Ca de obicei: un final de event dezamagitor. Nu mai are rost sa dezvolt nimic, colegii mei mai sus au spus cam tot ce se putea spune.