Discutii legate de Domination.

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de MΣDΣΣA, 21 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. In legatura cu repararea pe credite a modulelor de statie ... am distrus o statie de unul singur si am primit recompensa total aprox. 500.000 credite, 0 experienta, 0 onoare. Credeti ca se merita sa folosesti munitie buna pt o asemenea recompensa?
     
  2. ursulet81

    ursulet81 User

    Stii cat costa repararea modulelor?
    Acuma chiar nu-ti pare rau dupa statie... am reparat aproape 20 de module(bine ca nu m-am grabit sa le repar cu uri :)).
     
  3. Cehn

    Cehn User

    Ce-i aia "se merita" ("tu meriti ceva" sau "tu te meriti ceva")?
    Normal ca nu merita!
     
  4. Acum toate clanurile tari vor avea statii si statiile vo fi distruse doar pentru a face alt clan statie :D
     
  5. Silviu

    Silviu User

    Faptul ca modulele se repara pe credite nu vor face decat sa mareasca frecventa cu care statiile de batalie sunt construite in joc, pentru ca nu multi jucatori dispun de un numar mare de module pentru a construi multe statii, iar repararea pe uridium a acestora descuraja construirea de statii de batalie. Eu unul preferam sa licitez pe module noi sau sa le adun din cutiile piratilor, acum pentru 150k de credite le repar fara a avea probleme, asa ca pot folosi un singur set de module pentru a reconstrui o statie fara sa am prea multe de pierdut.
     
  6. Jucatori nu vor mai sta sa consume muitea rsb si x4 pentru a distruge toate statiile si sa cistige credite.De aceea statiile vor fi peste tot peste o mica perioada te timp si le vor avea doar cele mai bune clanuri ele vor fi distruse doar daca un clan vrea sa faca statie acolo
     
  7. rattyionut

    rattyionut User

    cand e ultima zi de dominision?
     
  8. Când se termină eventul....ai un anunţ, citeşte-l!
     
  9. Cred ca mam inselat in privinta cu eventul Domination dar mi se pare destul de bine dar si tot atata batalie va urma.
     
  10. rattyionut

    rattyionut User

    cn stie cu arata npc-ul ala de la domination care il vor baga in ultima zi de domination?
     
  11. si dezvoltatorul are de castigat ceva banuti cu se se baga acum in munitie si ampliuri pt a distruge statiile.ps.nu degeaba se rep modulele pe C acum ,sa se faca mai multe statii ca in ultima vreme nu prea am mai vazut niciuna.
     
  12. 9 balize din 9 cucerite dar afiseaza doar 8 , dc? eg 5
    7:45 am


    Foarte prompt a trecut militia sa verifice , ms . Nu cred ca a observat ceva , remediasem problema, si anume in momentul capturarii unei balize cineva bine intentionat a intervenit si acea baliza nu se contoriza , a trebuit sa fie neutralizata si recucerita pentru a functiona normal.
     
    Modificat ultima dată: 6 Aug 2014
  13. Silviu

    Silviu User

    Demaner Freighter

    [​IMG]

    [​IMG]

    Thanks to @Okapi32

    Later edit:
    Au trecut 4 zile si inca nu ati reusit sa terminati traducerea acelui mic FAQ? Dupa atata timp insusi existenta lui mi se pare indoielnica..
     
    Modificat ultima dată: 4 Aug 2014
  14. În astfel de cazuri, traducerile nu le face echipa de moderare ci echipa de localizare, respectiv cea care asigură dezvoltatorului traducerile jocurilor promovate de acesta.

    Aţi văzut FAQ respectiv publicat în alte forumuri şi n-aţi înţeles ce scrie acolo?
     
    Silviu apreciază asta.
  15. Silviu

    Silviu User

    Nu am vazut nicaieri informatii mai detaliate decat cele pe care le-ati prezentat in postul citat mai sus, de aceea pun la indoiala existenta lui. Sper ca la timpul potrivit sa ne dati mai multe informatii in legatura cu noul NPC.
     
  16. În afară de cele spuse deja despre noul NPC, mai este de menţionat doar faptul că, la distrugerea lui, recompensa este împărţită tuturor celor care au tras în el, în funcţie de nivelul daunelor provocate.
     
    Silviu apreciază asta.
  17. NPC-ul asta nou e leit cutiilor de la eventurile de Pasti si de Craciun, de o rarirate exceptionala :)

    Presimt ca nu o sa tina mai mult de 24 ore si cand v-a aparea o sa fie cu un tempo de regenerare exagerat, suficient cat sa ne "calce pe nervi" :)

    Parerea mea e ca nimic nu mai poate readuce (resuscita/reanima) jocul acesta la epoca lui de glorie, se vede clar din detaliile eventurilor cata atentie mai beneficiaza de la dezvoltator...
     
  18. De la acest nou npc va putea ori cine cargo sau doar cine a tras primul?
    Daca nu am tras de loc in acest npc voi putea lua cutia?
    Si daca va lua cineva cutia va lua doar lf4 si design pentru drone sau o sa ea si munitie etc.
     
  19. Cehn

    Cehn User

    Din descriere va fi ca și ciudățenia aceea cu achiziție de litere (event sponsorizat din exterior) in care trag cu tontzii si primeste cine poate.
    Acum vom avea un interval scurt de timp in care trebuie sa consumam RBxxx-urile cumparate in speranta unui ciubuc picat din cer (bine definit procentual dar necunoscut fireste).
     
  20. Sunteţi un adevărat oracol...