Discutii legate de Domination.

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de MΣDΣΣA, 21 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Munitia speciala inlocuieste x4, nu te mai stresezi cu porti , cumperi munitie direct.
    Nu am inteles la ce se refera eventu . Era vb de un Demaner pe care insa nu l-am vazut.
     
  2. La cat va costa, ma indoiesc ca o vei folosi in loc de x4...mai bine bagi in porti. Aia va fi munitie pt npc-ul Demaner.
     
  3. cand incepe eventul domination? si reparatiile modulelor sunt tot pe uridium acum sau sunt pe credite
    ?
     
  4. Saptamana aceasta va incepe eventul.Si reparatiile modulelor de statii se vor repara pe credite atunci cind o sa se inceapa eventul,momentainca se repara pe uridium
     
  5. Ce recompense presupune acest event < Domination > ?
     
  6. arata niste cufere cand apar si cat vor fi cheitele de scumpe sau tot cu cheite de astea se pot deschide si alea?
     
  7. Trebuie sa asteptam pana le baga; daca vroiau sa ne spuna cat vor costa, era pus un anunt oficial. Cum ne-a raspuns un moderator la o alta intrebare legata de event... "lasati-va surprinsi". Deci asteapta sa le bage pe harta si vom vedea atunci. Poate apar decat pentru compania care castiga, cum e si cu munitia RB-214.
     
  8. o intrebare am si eu.cand apare nava cargo cu minunatele resurse?si unde apare?
    si ce design de drone o sa fie daca il gasim?
     
  9. ursulet81

    ursulet81 User

    Am tras cu munitia noua intr-un inamic si-mi intepeneste nava mai...mai sa mor din cauza ei, efectul vizual plus efectul dat de mixul rsb,x4 al inamicului mi-a cocosat pc-ul :(
     
  10. P!x3lL

    P!x3lL User

    Pe https://www.facebook.com/darkorbit?fref=ts am vazut un raspuns oficial ca nu iti trbuie chei ca sa deschizi cuferele noi, pur si simplu le gasesti la npc-uri cand le distrugi...ei bine am distrus cateva npc-uri si nu mi-a picat nimic interesant, intrebarea mea este le gasesti in npc dar mai greu sau ?
    Apoi ce sunt cu bulinele alea deasupra navei ?
     
  11. eu vad ca tot cei ce au razboaie se bat intre ei la acest event,zic de clanurile mari,iar ceilalti nu se mai satura de pala.doar 3 clanuri la noi in pvp 2 contra noastra.
     
  12. blinckd

    blinckd User

    pana acum observ o dezamagire totala cu eventu asta... fugi de nebun prin pvp sa ai balizele de partea ta dar.... nu ai nimic de castigat.... doar ca poti sa cumperi de la shop munitie care coste exagerat de mult 10 uri bucata
     
  13. ursulet81

    ursulet81 User

    Dupa ce controlezi toate balizele apare un portal in x-1( te duce direct, aleator in 4-4 :D daca-l sari) si munitia speciala la shop.
    Poate o sa revin pe zi cu un filmulet(daca recuperez contu de youtube :D:D:D).... m-a mancat sa testez win8 in graba:p.
    P.S.
     
    Modificat ultima dată: 31 Iul 2014
    _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  14. Cehn

    Cehn User

    Indeplinit toate conditiile.
    Cumparat munitie speciala.

    Q. Unde gasesc NPC dedicate ...transportorul Demaner? Ca doar nu fac lordakia cu RB214.
     
  15. Personal am observat că, în momentul în care am cucerit o baliză am primit ceva onoare, pe lângă muniţia nouă şi reducerea de 5% la achiziţia oricărei muniţii din shop.

    Despre recompense, cutii, cheiţe şi Demaner s-au solicitat deja informaţii suplimentare. În măsura în care se doreşte a se comunica astfel de informaţii, cu siguranţă o vom face, dacă nu voi fi la fel de surprins să le aflu jucând! ;)
     
  16. Cehn

    Cehn User


    Mulțumesc.
    Singurul aspect pozitiv: cutiile din pvp par sa ofere oleacă mai mult uridium.
     
  17. eu zic la fel sa nu ne grabim inca sa asteptam sa vedem ce ne ofera
     
  18. "Moș Crăciun" zice cum că:

    Detalii privind muniția RSB-214:

    - provoacă aceleași daune NPC-urilor și jucătorilor, identic cu muniția x-4 (albe);
    - provoacă daune x8 Cargobotului Demanor;
    - poate fi achiziționat din secțiunea SHOP atâta timp cât compania din care faci parte domină în cadrul eventului Domination;

    Când va apărea Cargobotul Demanor?
    Cargobotul Demnanor își va face apariția doar în ultima zi a eventului Domination. Va putea fi atacat de către toți jucătorii, indiferent de compania căreia aparțin.

    Jucătorii vor trebui să cumpere chei pt. a colecta conținutul cutiilor de pradă roz?

    Deși cutiile roz arată arată precum cutiile de pradă, jucătorii nu vor trebui să achiziționeze chei speciale pt. a le deschide, deoarece acestea sunt, de fapt, cutii cargo care vor rămâne în urma distrugerii Cargobotului Demanor.

    Pe lângă cele de mai sus, pregătim și un mic FAQ care să explice mai în detaliu în ce anume constă eventul Domination.

    Imediat ce se va finaliza traducerea acestuia, va fi publicat în secțiunea adecvată.
     
  19. Si sa inteleg ca ori ce jucator chear daca nu e al lui cargo il va putea lua.Si va da intot deauna lf4 si design de drone sau doar daca ai noroc ?