Discutii legate de Domination.

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de MΣDΣΣA, 21 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. corect zis.cred ca mult mai putini pentru ca la aparitie poate nici nu esti pe harta
     
  2. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Stam cam prost cu matematica unii :). Ati uitat probabil de functia de grup care ajuta mult la misiuni. Noroc ca ati pomenit de teorie si ca de obicei practica e cea care are ultimul cuvant.
     
  3. de ce nu apare demanerul la misiuni am facut 2 si nu sau contorizat
     
  4. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Că nu ai tras primu , citește și tu mai sus.
     
  5. am fost in grup cu nr maxim de inv si niciunu sa nu traga primu asta nu se poate
     
  6. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Din câți jucători sunt azi...hmm c-am greu , și app ai făcut cerințele până la demander ?
     
  7. chiar asa daca nu le aveam crezi ca mai intrbam aici ?
     
  8. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    bine spus , atuncea încearcă să tragi primu și ai să vezi că ți se pune.
     
  9. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Se pun demanerii la mis de azi sau iar trebuie sa tragi primul in el?
     
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    de, unii stau mai prost, altii sunt mai buni la adunat, si altii la catarat... nu pot fi toti perfecti ca si mine !:);)
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Ai mare dreptate Wizard din 40 nave care stau la panda cate sanse ai sa pui click primul si sa nu mai vorbim ca trebuie sa rezisti pana la capat
    Normal era sa se puna la toti care trag in el cum se imparte si recompensa
     
  12. _basty13_

    _basty13_ User

    zicetimi si mie cum fac misiunea ca de 4 ore trag in demader si nu se pune la mis imi trebuie 5
     
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    cat mai dureaza cu demaderul ?
    ca oricum toti vor sa faca mis si nu stiu nici unul de pe global 5 sa fi gatat mis
     
  14. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Cel putin daca aparea mai des ...
     
  15. Vladut

    Vladut User

    Credeam initial ca prima parte a misiunii e mai dificila,asta pana am ajuns la demaner,nici nu mai stiu cate ore am incercat,cu grup plin,nici o sansa,aproape imposibil,cu siguranta cineva reuseste sa traga primul,din pacate nu eu sau amicii din grup.Asta e ,e un design la bataie,nu se castiga usor.
     
  16. _basty13_

    _basty13_ User

    chiar ca este inutil am tras si cu x4 in speranta ca ca poate asa il pune dar nici asa
    de cand a inceput acest event nu am reusit sa iau nici un cargou
     
  17. Alex29

    Alex29 User

    nu este posibil asa cv, de la ora 13:00 stau la damaner, si am facut 4/5, iar acum numai apare nici damanerul, sa inteleg ca sa terminat eventul iar eu stau cu 4 din 5 la misiune dupa 9 ore de stat la damaner
     
  18. daca clanul meu a iesit pe primul loc o sa primim si un titlu?(pe langa recompense)
     
  19. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    păi cred că bp are să dea la toată lumea cîte un herkules. e limpede că teoria lor nu "se pupă" cu practica noastră de pe hărţi, mai ales că eventul trebuia să ţină pînă la ora 12:59 dar el s-a încheiat practic la ora 22:00 cînd a dispărut ulimul cargobot de pe hărţi iar jucătorii au rămas să aştepte pe lîngă portale doar doar s-o îndura demanerul de ei !:D:p
     
    Veneficus apreciază asta.
  20. beredanutz

    beredanutz User

    Legat de matematica, un mic calcul si se observa ca misiunea de ieri putea sa fie terminata de maxim 100 jucatori. Deci misiunile nu sunt pentru toti jucatorii?
     
    crod apreciază asta.