Discutii legate de Domination.

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de MΣDΣΣA, 21 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. tu nu stii alceva decat sa vb aiurea?recompensa pe care tot o vrei tu era pentru participarea la distrugerea demanerului.Sau nu mai stii nici ce vrei??ca sa-ti aduc aminte :

    "Si eu am participat la event am si tras in el si am si facut misiunea pe care a dat-o la event.Am un frate si ,si el a participat la fel ca mine si nici nu a luat cutie de la "demaner" si totusi a primit havoc emp si dcr si eu nu...."
     
  2. E bine că faci echipă ...la culoare mă refer!
     
  3. rattyionut

    rattyionut User

    cat timp tine acest event domination?
     
  4. -M4fyotu-

    -M4fyotu- User

    Eventul Domination a inceput din 20 si tine pana in 29 martie. :cool:
     
  5. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Tocmai am distrus un Demaner Freighter dar la misiune nu s a contorizat ???
    De ce ?
     
  6. si eu 3 si nimic
     
  7. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    oare se mai pun sau trebuie sa faci din nou maine ?
    nu intra nici un admin sa lamureasca treaba
     
  8. pe langa ca nu se contorizeaza nici nu mai apareau 3 pe ora.dar cred ca se va rezolva cumva si ne vor anunta
     
  9. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    sa speram ....
    :oops:
     
  10. Tw1sT

    Tw1sT User

    si eu am distrus 5 si tot nu se contorizeaza
     
  11. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    la mine a disparut si misiunea
     
  12. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Să se pună trebuie să tragi primu de nu mă înșel.
     
  13. nu are cum.ca doar nu e mis. cu nave.la npc se pune oricine ar trage ca sa pus si pana acum la mis
     
  14. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Cred că te înșeli , dacă un kristalon este la un alt jucător ți se pune ție sau lui ? Așa și la demander.
     
  15. si pana acum la celelalte mis cu demander de ce sau pus la misiune cu toate ca nu dadeai primu?
     
  16. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Poate trebuia sa faci daune , uite eu de pilda am tras primu mi sa pus , nu am tras primu nu mi sa pus. :)
     
  17. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    dar in in log la mine apare clar ai distrus o nava demaner freighter dar tot nu s a pus la misiune
     
  18. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Da , dar uităte la rank , ți s-a pus ?
     
  19. se poate sa fie asa.poate totusi un admin ne lamureste ca sa nu mai presupunem ce si cum
     
  20. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă e aşa, înseamnă că în 24 de ore, cît este misiunea valabilă, şi ţinînd cont de rata de apariţie a demanerului pe hărţi, teoretic pe un server pot să ducă la bun sfîrşit această misiune doar 15-20 de jucători, practic şi mai puţini !
     
    Veneficus apreciază asta.