Feedback Discuţii despre Reducerile de Black Friday

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de -=Nommo=-, 29 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -=Nommo=-

    -=Nommo=- User

    Salut,am o intrebare legata de uridumul cumparat si bonusul primit,acesta se ofera o singura data ? Adica daca vreau sa cumpar 15.000 Uridum de 5 ori voi primi la fiecare 15.000 + 150 extra energy?
    Multumesc.
     
  2. normal ca da daca cumperi 330 000 uri cost 100 euro daca u cumperi de 300 euro este normal sa primesti si cadoul
     
  3. relax

    relax User

    Ar fi interesant, astfel ne putem alege cu vreo cateva si mult ravnite design-uri de drone HERCULE. :)
     
  4. Cehn

    Cehn User

    cand?
    amuzant e ca asta s-a facut acu o saptamana pe EG2
    patetic in total
     
  5. da dar acum este ca trebuie si ceva banuti sa le poti lua , insa daca stai sa calculezi cat timp stai sa aduni gg sa faci porti si acolo nu esti sigur daca iti da hercule mie imi pare ceva destul de rentabil
     
  6. Intervenţia dvs. nici n-aş putea să o calific altfel! :rolleyes:

    Au fost reduceri similare şi acum o săptămână, iar alte reduceri vor fi şi în perioada menţionată în anunţul referitor la Black Friday. Chiar şi aseară au fost, pe toate servere-le, asemenea reduceri la achiziţia unor nave: Citadel, Goliath, Spearhead şi Aegis.

    Nici măcar amuzant nu sunteţi, mai ales că nu reuşiţi să înţelegeţi un text scris în română....nu dvs. mulţumeaţi unui alt coleg de forum pt. o traducere din română în română?! :rolleyes:


    Informaţia transmisă de către dezvoltator spre a fi comunicată comunităţii, nu precizează expres acest lucru!

    Cu toate acestea, până vor sosi clarificările din partea suportului tehnic, opinia mea este că se vor primi respectivele cadouri de fiecare dată când se va achiziţiona o anumită cantitate de uridium, aşa cum este specificat în anunţ.
     
    Modificat ultima dată: 29 Noi 2014
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    reducerile acestea nu sunt permanente, adică pe toată durata eventului !? aşa cum au fost cele de "probă"?

    off: "traducerea din română în română" aducea de departe a ironie cu bătaie lungă. :)
     
  8. Karmikizi

    Karmikizi User

    ... in cazul MHH , se ia in calcul uridiumul cumparat sau x3 , care se atribuie pe cont ?
     
  9. -=Nommo=-

    -=Nommo=- User

    Bine ar fi..dar nu cred !
     
  10. daca bagi la mega nu inseamna ca primesti x3 hercule x 3 gg u cumperi ex 330 000 uri la astia nu se baga bonusul x3 de la mega
     
  11. Conform anunţului:





    Cadoul se primește în schimbul uridiumului cumpărat. Bonusul oferit de MHH sau MH nu-l cumperi!
     
  12. Karmikizi

    Karmikizi User

    Citez : ,,În plus faţă de reducerile oferite, în perioada 28.11.2014 / ora 19:00 - 01.12.2014 / ora 21:00 (ora server-ului), la achiziţia de uridium se vor primi şi următoarele lucruri:....... "
    ... s-a dovedit un fals , deoarece am cumparat 75.000 urid. in timpul MHH si nu am primit bonusul de 750 extraGG anuntat !
     
  13. A fost o problemă de programare, în acest sens apărând și un anunț oficial.
     
  14. Karmikizi

    Karmikizi User



    ....revin , retrag ce am spus cu scuze !!! Bonusul a fost acordat .