Discutii despre LISTA DE CONTACTE

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -.-AVATAR-.-, 18 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Aceasta este singura tema in care se poate discuta despre aceasta noua implementare, si in care va puteti expune propriul feedback. Orice alta tema pe acest subiect va fi stearsa, la fel ca orice postare de tip spam in aceasta tema.
     
  2. FANNYBOSS

    FANNYBOSS User

    Salut va rog un raspuns daca se poate pana nu se inchide serverul test de ce nu ma pot conecta pe pagina de joc? astept sa se stabileasca conexiunia si nimic! Va multumesc
     
  3. Cehn

    Cehn User

    Pentru moment singura observație e legata de aspectul/formatul butoanelor din fereastra "contacte". Acestea (butoanele) sunt diferite de restul butoanelor din ferestrele actuale. Au alta culoare și mai ales sunt la jumătate din dimensiunile celorlalte.
     
  4. Silviu

    Silviu User

    Un mic bug am observat cand a fost activ serverul de test, redimensionarea ferestrei este posibila astfel incat elementele din care este compusa se suprapun. Deci dimensiunile minime trebuie marite.
     
    ~~Dark~Star~~ apreciază asta.
  5. Pare destul de bun pentru altii dar cred ca e si mai bine noul Contac se va aprecia.
     
  6. mie nu imi place aceasta noua lista ...pur si simplu e in plus si nu-si are rostul!e mai bine cum e acum ..
     
  7. torteto

    torteto User

    Mie imi place acesta noua lista. dar ce recompense vom primi? Ca nea uni zic ca nu le place noua lista ,dar când vor afla ce da ...toti mama ce smechera este...

    Prieteni & Bonus

    Se vor face schimbari in legatura cu aceasta ? Pe Server de Test am vazut ceva de genul si ma gândeam daca nu-l veti implementa si pe Serverele de Joc normale .. Asteptam un raspuns
    va multumesc anticipat
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 9 Apr 2014
  8. Silviu

    Silviu User

    Nu primești nicio recompensă, e pur și simplu doar o funcție nouă în joc.

    Mulțumim pentru informațiie despre ce va urma :D

    [​IMG]

    După cum am spus în postarea mea anterioară în acest topic:

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 10 Apr 2014
    ~~Dark~Star~~ apreciază asta.