Feedback Discuţii despre "Halloween 2016"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Seth[RO], 16 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Bismut

    Bismut User

    Sa vedem ce recompense vor avea dupa update cutiutele bonus, ma gandesc ca nu ne vom mai scoate munitie pe care o consumam pentru a finaliza portalul.
     
  2. nu m-ar mira ca si modul kamikaze sa fie dezactivat in poarta ...
     
  3. mobob

    mobob User

    ::))
    pai fara kami,sint curios citi ar mai intra in portal....eu unul sigur nu...
     
  4. orcum vom lua cu 20k uri mai putin dupa update
     
  5. mobob

    mobob User

    vorbind in nume strict personal...partea finala a portalului oricum nu o fac decit o singura data.de aia zic ,faptul ca se reduce cantitatea de uridium furnizata de npc-urile din partile finale nu o vad ca pe o mare problema...faptul ca devine mai usoara si mai rapida finalizarea portalului ,pentru mine personal e un avantaj. si sper ca nu vorbesc cu pacat,dar presupun ca sint totusi destui din cei care gindesc in acest fel.
     
  6. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Pai partea finala e ok, au scos cei 20 uber sibelon, dar chair si pentru un incepator melterii sunt buni, dau o recompensa frumusica. Aia e problema..cica ne-au auzit plangerile, asa ca au rezolvat partea problematica, dar cum niciodata DO nu iti rezolva o problema fara sa iti creeze alta noua, s-au gandit ei ca ar fi bine sa iti taie si 20k uridium din recompensa portii, scotand melterii! Pe sistemul, na-va,daca tot faceti scandal, saturati-va!
     
    crod, COZMIN și ₱₳₦Ị₭ apreciază asta.
  7. Propun un sondaj sa vedem cati playeri au vrut scoaterea melterilor din portal. Ce ziceti? Se baga careva?
     
    Seth[RO], crod și »♥darkorbit♥«[5.3™] apreciază asta.
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Da
     
  9. Nu merita scoaterea melterilor din portal.
    Ramane asa cum e si restul care poate fi scos din portal sunt npc-uri micute care da materii de asamblare.
     
  10. prima poarta facuta de mine a durat 3 zile si aia a fost scurta :)))

    Se lucreaza la server 1 si este lag foarte mare si multe harti blocate complet ,puteti afisa undeva pe ce harta sa intram sa nu mai ramanem blocati?:D

    Lasa ca nu ai bagat tu asa in cat sa disperi ,sunt si suntem multi ce bagam intradevar dar avem rabdare ca se rezolva .

    jocul acesta este ceva de relax*. asa ca eu zic sa aveti rabdare se va rezolva si munitia ce o economisiti o sa va prinda bine :D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Oct 2016
  11. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    serios !
    trei zile cu 46 de puncte la registru !?
    ce le mai place unora să povestească !:eek::rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  12. dc au scos melteri poate sa scoata si poarta ca nu mai are nici un rost si nu cred ca problema au fost melteri pt ca lag tot e si la fel si cu cutiile alea de multe ori nu pica ce ar trebui
     
  13. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Gata, au rezolvat-o, nu mai schimba nimic! :)))) Ce sa mai zici? :))
     
  14. Ai primit 4896 rachete de tip PLT-2021.
    Ai primit 27744 muniţie laser de tipul UCB-100.
    Ai primit 1 Mucosum.
    Ai primit 13872 muniţie laser de tipul UCB-100.


    As vrea si eu sa stiu de ce la unele cutii se pune duplicatoru si la unele BA...:mad::mad:
     
  15. mobob

    mobob User

    mucosum nu e cutie...e ...resursa...duplicatorul e de CUTII BONUS
     
  16. =)) :)) Ma refeream la X4 si asteptam un raspuns de la un moderator nu de la unu care nu cunoaste problema...
     
  17. mobob

    mobob User

    continutul de munitie din acele cutii bonus speciale NU e fix. deci nu e vorba ca nu a functionat duplicatorul,ci pur si simplu atit a avut respectiva cutie....
    ca si la cutiile bonus normale de altfel....da de ,nu e cazul sa ma crezi pe mine pe cuvint,ca eu nu stiu d'astea...probabil ca la tine e duplicatorul defect..vezi,daca mai e in garantie,scrie la suport sa t-il repare sau sa t-il schimbe...

    asta ca sa nu mai mentionez ca e exclusiv vina ta pentru confuzie,pentru ca nu trebuia sa inserezi in enumerare si "ai primit 1 Mucosum"....
     
    Modificat ultima dată: 24 Oct 2016
  18. m-am oprit din a face portalul. La Wave 26: 2x Uber Sibelon am primit, surpriza!!!
    26.10.2016 - 16:50[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul UberSibelon.
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:50[​IMG]Ai primit 118272 PE
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:50[​IMG]Ai primit 563 puncte de onoare.
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:50[​IMG]Articol obținut: Plasmidă
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:47[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul UberSibelon.
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:47[​IMG]Ai primit 118272 PE
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:47[​IMG]Ai primit 563 puncte de onoare.
    [​IMG]
    26.10.2016 - 16:47[​IMG]Articol obținut: Plasmidă
     
  19. stie cineva unde vad valurile in tunnel of terror?
     
  20.  
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.