Feedback Discuţii despre "Halloween 2016"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Seth[RO], 16 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Un userID?!
     
  2. Tibles

    Tibles User

    Cite valuri sunt la tunelul terorii?!
     
  3. 71 de valuri daca nu ma insel
     
  4.  
  5. la fel si la mine
     
  6. CapoHrx

    CapoHrx User

    Am terminat GG Halloween de doua ori si nu am primit nici un design Epic drone, doar skull si robo bat.Deasemenea la valul 37 din cei 3 uber devo doar unul a dat munitie, ceilalti doi reursa de crafting.La avalul 44 Kristallonul la fel a dat resursa de crafting in loc de munitie. Astea sunt doar cateva exemple de care sunt 100% convins, insa cu siguranta au mai fost si altele la care nu am fost atent.
    Va rog sa remediati problema.
    EG4
    [​IMG] 95843857
     
  7. Sunt 72 de valuri nu 71.
     
  8. P!x3lL

    P!x3lL User

    Nu stiu cum nu va pica epic drone ca din 2 porti am primit peste 10 drone epic ... ce ii adevarat ca imi pica cate 3 drone dintr-o cutie.
     
    ***Tora_Bora*** apreciază asta.
  9. Veneficus

    Veneficus User

    56879190
     
  10. tu esti mai norocos ...mie i-mi pica numai doua probabil am mai putine protocoale pe pet decat tine...
    oricum e bun si asa;)
     
  11. Cehn

    Cehn User

    unde vad cate vieti mi-au ramas?
     
  12. Atât problema neprimirii cutiilor cu muniţie cât şi a design-ului Demon, au fost raportate către departamentul tehnic.
    Doar la intrarea în poartă, la începutul valului, la sfârşitul numărătorii inverse.
     
    Cehn apreciază asta.
  13. Update "Tunelul Terorii"

    "Primim numeroase plângeri privind problema lag-ului pe server-ele noastre de joc cele mai populate.

    Cum acest lucru afectează eventul în desfăşurare, am hotărât următoarele:

    • Creştem numărul de vieţi pt. Tunelul Terorii, de la 3 la 10. Acest lucru va fi valabil după actualizarea server-elor de joc, din cursul acestei zile.
    • Vom extinde perioada de desfăşurare a eventului cu câteva zile - nr. exact de zile va fi comunicat imediat ce vom face câteva îmbunătăţiri ale performanţei jocului."
    Ni se promite şi un anunţ oficial când vor avea mai multe detalii.
     
    crod, ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și Cocolino apreciază asta.
  14. Am si eu o intrabare , la cutiile din npc (cei cu drop)de ce nu toti dau munitie , asa ar fii corect , stai si te chinui si vezi pladmida sau alte balarii...
     
  15. Veneficus

    Veneficus User

    misiunea epica ”scapat printre fisuri” la finalizare nu a dat nici o recompensa...
    e normal?
     
  16. Sincer sa fiu am petul plin de protocol recuperare III , 20% bonus din cutiile bonus , dublat si doar la primele cutii si ultimile 2 primesti mai mult ... asta e bataie de joc , pai waveul ala cu 40 melter si doua chesti pe care nu le mai retin numele din zeta care dau 4600 rakete helimstrom asta e bataiae de joc ... , pai am stat de la 9 dimineata pana la ora 5 dupa amiaza sa fac poarta in cel mai econom mod posibil , cu x1 kamicaze , venom si inel. Datorita munitie ar trebui sa se adauge si munitie speciala de event ,
     
  17. mobob

    mobob User

    am jucat azi aproximativ pina la valul 40...o singura cutie cu munitie,restul materiale de ansamblare....m-am oprit,si am pierdut vietile,pentru a o reseta pentru miine. da parca nici nu mai am chef sa mai intru si miine in poarta...
     
  18. Las ca eu numai RB-214 primesc si ctv 2021 altceva nimik, sau plasmida, f fain:))

    Restart la server sa dat, dar vietile tot 3 au ramas??? Iar s-a dus tunelu din cauza lagului, era baza plina de nave care au bubuit o data cu mn. f fain.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 20 Oct 2016
  19. mobob

    mobob User

    as vrea eu sa primesc rb...in caz ca nu stiai,rb-214 este echivalenta cu ucb 100 (x4)
     
  20. Ostentativ primesc la ultimii Uberi din harta numai resurse de asamblare...pana si amaratul de Kristalon tot Prostmatium lasa in urma...
    Ati stricat si poarta asta...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.