Feedback Discuţii despre "Halloween 2016"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Seth[RO], 16 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Vladut

    Vladut User

    Hai ma baieti,sunteti cu capul pe umeri doar,nu v-o obligat nimeni sa bagati bani,la fiecare event e aceeasi vrajeala (sau strategie,sa nu par vulgar). BP o sa traga de pe voi cat poate,atata timp cat are oamenii care fac asta. Ce va da in schimb...vedeti si voi. Doar nu e primul anunt oficial in care se prezinta ceva dar de fapt...vedeti postarea lui Wizard. Banii inapoi n-o sa-i vezi,nervi o sa-ti faci,o sa treaca si o iei de la capat. Si daca incerci sa zici ceva de avocat,judecata...ti se ureaza succes. Nu uitati ce ati semnat ca sa jucati. Si un lucru f important,ceea ce pentru mine,voi,este un joc,pt altii este o afacere,nu apelati la etica dezvoltatorului,lipseste cu desavarsire
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  2. in ce mapa se gaseste Demon drones
     
  3. PuffiDuck

    PuffiDuck User

    Tu nu ai idee despre ce vorbesti acolo .
    Ei ti-au prezentat ceva, tu ai cumparat ceva, acel ceva nu corespunde cu ceea ce ti-au prezentat ei , daca i da careva in judecata , are 100% castig de cauza , daca nu stii cu ce se mananca chestile astea nu mai vb aiurea.
    Si cum sa spus , a fost doar o eroare de la ei si se va remedia , asa ca laso balta :)
     
  4. Nu cred ca stie nimeni engleza :)).
     
  5. Deja a fost implementată o soluție prin care nr. de ore la care se regenerează portalul a fost scăzut la 20 de ore iar cutiile din portal să ofere și recompensa în muniție.
     
    Cocolino apreciază asta.
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    în mijlocul hărților x-4 se află un portal de event, ”tunelul terorii”, intri tu frumușel acolo cu ce ai mai bun pe navă și dai de d...emoni :)
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. COZMIN

    COZMIN User

    Este nevoie şi de soluţia prin care să poţi bate npc în poartă, deoarece în ritmul in care mă misc acuma cred ca am nevoie de 20 de ore să o termin. Se blochează şi in GG (alfa, beta, gamma, etc. la fel)
    O seară bună
     
  8. Vladut

    Vladut User

    Ce vorbesti mai acolo? Tu ai semnat ceva ca sa joci DO,ai citit ce ai semnat? Drepturile pe care si le rezerva BP in legatura cu problemele care pot aparea? O las balta,las-o si tu....n-ai inteles nimic
     
  9. Yoiloo

    Yoiloo User

    17.10.2016 - 14:11
    [​IMG]Ai rezolvat cu succes misiunea "Misiune specială"!
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:11[​IMG]Ai primit energie extra pentru porţile galactice. (100)
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Streuner.
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Ai primit 2332 puncte de onoare.
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Ai primit 485056 PE
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul .
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Ai primit 121264 PE
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Ai primit 583 puncte de onoare.
    [​IMG]
    17.10.2016 - 14:10[​IMG]Articol obținut: Design drone - Design dronă Demon (epic)
    Eu am facut poarta inainte sa se dea restartul. nu se dadea munitie atunci.. se vor face compensari sau dupa restart se vor da munitie si celor ce nu au primit, nu mi se pare corect
    id-36872187
    server-eg2
     
  10. Noi, cei care am finalizat si nu am primit nimic, ce facem?
     
  11. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    maine iara portalu si daca tinem degetelele incrucisate poate primim ceva :)))
     
  12. Poate numai primeste sau nu ncf.
    Am finalizat poarta Tunelul Groazei si tot nam primit munitie si rachete ca am ramas la Uber Sibelon walul 59 -70 si am finalizat poarta si nimic.
     
  13. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    a fost defectiune dimineata cine a facut valurile nu sa dat cutia cu munitie acum se zice ca sa rezolvat dupa restart astept cuminte sa intru maine sa verific
     

  14. Degeaba daca nu au corectat toate gresilele.... In loc sa-ti dea cutii speciale primesti plasmide,prismatium....

    Deci ar fi minunat daca s-ar PUNE si problema asta in fata suportului tehnic pentru modificare...
     
  15. Doar unele np-uri dau. sansa de drop nu este de 100%. unele lasa cargo sau resurse in urma distrugerii.
     
  16. Este stiut de anul trecut ca la unele npc-uri din anumite valuri trebuie sa dea sigur... acum la acele valuri de exemplu la uber sibelon(valul 26)si uber devolarium(valul 33 parca) primesti mai mult plasmide decat ce trebuie...
     
  17. zefira97

    zefira97 User

    unde gasesc tunelul grazei trebuie sa il construiesc sau ce
     
  18. relax

    relax User

    Harta x-4 a companie tale, mijloc. Succes.
     
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Te sfatuiesc sa nu intrii in portal cu lagurile astea :))
     
  20. __aqua~__

    __aqua~__ User

    Nu e lag.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.