Feedback Discuţii despre "Halloween 2015"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 19 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. SwizX

    SwizX User

    Daca sunt full drone DEMON(epic) castigate in poarta beneficiez de acel bonus ?
     
  2. Am 3 design droana rosii(de la poarta hallowen) si 1 skull nu da bonus desi nu am nevoie de skull ptr ca nu da bonus desi le vinzi daca mai pica inca 1 design droana skull sau alte design droana care nu are bonus nu ai ce le mai trebuie ca nu iti da bonus numai decat droana rosie de la hallowen.
     
  3. DUMDUM

    DUMDUM User

    DA

    HAAAA??? CE SPUI ACOLO???
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Oct 2015
  4. mobob

    mobob User

    mda...ce ai uitat sa precizezi este cite ore ti-a luat sa faci respectiva poarta cu x1....e normal ca se poate face cu x1,orice poarta se poate face,daca elimini factorul timp din ecuatie....ce nu am inteles din exprimarea ta e altceva:cami ai folosit in toata poarta,sau doar la valul 70? ::))
     
  5. lohas

    lohas User

    si daca faceti cu kamikazi poarta reconpensa e pe sfert eu la poarta mam ales numai cu 40k din poata poarta cum vine asta trebue sa omor numai din muniti asta nu reanteaza
     
  6. Da bug-ul cu kamikazele in porti apare (din nou)aleator....se rezolvase odata cu noul client 3D,acum a aparut din nou....distrugi NPC-urile cu kamikaze si nu primesti uridium-ul pt distrugerea lor..primesti doar cutiile cargo fara alte recompense....
     
  7. Vladut

    Vladut User

    Extraordinar.
     
    bubuletz apreciază asta.
  8. Nu te mai lauda!
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu te-ai gîndit niciodată că poate nu e vorba de un bug ?
    ar putea fi doar o "protecţie" care împiedică jucătorii premium să facă uridium fără nici un cost în afară de cel al timpului petrecut în această poartă.
     
    Veneficus și Cehn apreciază asta.
  10. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    ” Timpul e bani! ”
     
  11. Cehn

    Cehn User

    Stiu ca ai intrebat altceva, dar te gandesti cum ai sa faci 99(sa zicem) de drumuri intre baza si poarta?
    Chiar si cu un CPU de salt in mod gratuit e o clar nesănătos.
     
  12. P!x3lL

    P!x3lL User

    un NPC din ultimul val de NPCuri ale fiecărei hărți va lăsa în urma sa o cutie Demon Drone care vă va recompensa cu o anumită cantitate de muniție.Potențiale muniții conținute sunt: UCB-100, RB-214, UBR-100, PLT-2021, HSTRM-01.

    Si eu am o nelamurire aduse aceste porti update...sa inteleg ca un npc va lasa cate o demon drone dar va contine o anumita cantitate de munitie ? Atunci cum o sa mai gasim design de drone demon(epic) ?
     
  13. blinckd

    blinckd User

    o sa fie in continuare dronele daemon care lasa design, pe langa acestea o sa fie si un npc care o sa lase un cargo asemanator cu munitie
     
  14. beredanutz

    beredanutz User

    o intrebare, pana cand tine eventu?
     
  15. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Din cate stiu se iau doar din poarta, sau le cumperi cu uridium sau bani reali
     
  16. :)) iti scrie mare si clar pe pagina principala ca eventul tine pana pe 1 noiembrie
     
  17. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    :) Chiar nu ma laud, doar mentionez ca se poate face, asta pentru a-i lamuri pe cei ce au scris ca se face doar cu munitie buna, si ii incurajez sa incerce macar, deoarece vad ca mai nou gasesti si cutii cu munitie rara pe langa ce era inainte.
     
    Modificat ultima dată: 22 Oct 2015
  18. mobob

    mobob User

    ma repet....
    nimeni nu a zis ca nu se poate face si cu munitie ieftina... ci doar ca timpul necesar ca sa o faci astfel este exagerat de mare.

    ::))
    am experimentat si cealalta varianta,respectiv sa o faci pina la valul 59,apoi sa pierzi vietile...aceeasi problema,timpul necesar e exagerat de mare..deci cine isi permite risipa de munitie,mai bine o face pina la final.

    oricum,cine a gindit poarta asta a fost un geniu...malefic,dar geniu..::))

    LE !
    acum am citit si eu anuntul vis a vis de modificarea portii....

    ::)) nice,reducerea numarului de vieti la 10.
    acum devine cu adevarat practic pentru toata lumea sa adune relativ usor acele designuri de drone!
     
    Modificat ultima dată: 22 Oct 2015
  19. Timpul de asteptare e prea mare ! Cel putin 10-12 ore ar fi ok dar 20 e prea mult !
     
  20. Cum se calculeaza acel punctaj pentru provocare ca eu abia am primit 200 pct pt 2 ore iar altii au peste 7000 ceea ce inseamna ca au facut poarta in cateva minute.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.