Feedback Discuţii despre "Halloween 2015"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 19 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. unde gasesc si eu demon drone pentru misiuni la una trebuie 2 si la a doua trebuie 8 cred dar unde le gasesc sa le distrug daca stie careva?erau in portalul din 3-4 dar nu am luat misiunile si an terminat portalul!!!
     
  2. Atatea injuraturi pe chat ca acuma nu am vazut niciodata,poarta asta e facuta sa faca misto de noi,pe langa faptul ca iesi in minus dupa ce gati poarta necesita si foarte mult timp,si cica poti sa o faci din nou dupa 20 de ore timp de 2 saptamani :))) parca era un joc totusi?!? credeti ca noi alta treaba nu avem decat sa stam 10 ore pe zi pe joc?!? ce naiba e asta? sper ca cine a venit cu ideea si a conceput asa ceva sa fie concediat :))) merita si el si aia care se ocupa de designurile de nave ( zici ca sunt luate din basme si astea)
     
  3. iei mis si intri din nou in poarta
     
  4. poate sa imi zica cineva unde as putea sa gasesc demon drone pt misiuni in afara de portalul din 3-4 mai sunt undeva ?

    vreau sa fac misiunile cu demon drona dar nu merita deloc in portal prea multa munitie consumata degeaba
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 20 Oct 2015
  5. Faci o poarta la 2 zile daca nu ai premium ! ;)
     
  6. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Nu trebuie sa o termini pentru misiunea cu 2 drone, dar... te prinde o data intrat in ea si e posibil sa o termini :)

    te costa mult munitia buna cumparata de la shop cu credite ? :))
    Eu am terminat-o fara sa fiu full elite, dar e adevarat cu premium. Citeste un pic mai sus ce am zis :).
    Salutari!

    RE. intreb din nou:
    Buna ziua, am o intrebare in legatura cu designul de drone DEMON, si anume: mai este valabil bonusul de 5% la daune rachete si incarcare mai rapida a lor daca am 6 designuri DD-D-01 si 4 DD-D-02?
    In descrire scrie ca trebuie sa am 10 desiguri DEMON, dar nu mentioneaza ca trebuiesc sa fie de acelasi fel...
    IMI POATE RASPUNDE CINEVA?
    MULTUMESC!!!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 20 Oct 2015
  7. Ensw

    Ensw User

    Valu' 70 = 20 ubersibeloni :) ... in mai putin de o ora au fost gata cu kamikaze....
    Daca ai premium si tehnica la dat cu kamikazele.... te-ai scos...si rabdare :p
     
  8. Cehn

    Cehn User

    Si pt ce?
     
  9. Ensw

    Ensw User

    ?
    90.000,00 uri
    Dai o tura pe la nyx poate afli... :)
     
  10. Cehn

    Cehn User

    Cu virgula zero zero? :eek:
    Intrebarea era retorica baiete.
    Atat am scos in 3 ore la icemeteor...de acu 2 zile.
    A trecut atat timp si inca nu intelegi nimic.
     
  11. styv86

    styv86 User

    Ati da bonus de 5% daune la rachete si 5% bonus la timpul de reincarcare a rachetelor doar daca ai 10 drone demon....daca ai doar o drona demon ai doar 1% daune la rachete....:)
     
  12. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    MIE MI-A IESIT PESTE 100K URI fara sa pun la socoteala 2-3 incarcari cu combustibil PET si ceva x3
     
  13. mobob

    mobob User

    nu e exploit sa te lasi omorit de 100 de ori.asa au gindit-o dezvoltatorii,sa dea si celor care nu pot sa faca poarta pina la final posibilitatea sa adune designuri de drone.

    aaa...
    nu stiu daca e doar un bug vizual la mine si nu imi arata,sau efectiv nu scrie nimic acolo...
    deci,care e recompensa la misiunea "scapat prin fisuri" ?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Oct 2015
  14. blinckd

    blinckd User

    nu este recompensa pentru misiunea asta, e o misiune pe timp, pentru unul dintre titlurile eventului
     
  15. mobob

    mobob User

    am inteles,mersi!
     
  16. P!x3lL

    P!x3lL User

    Am facut poarta a 2 oara ieri, credeti sau nu am facut-o cu x1 si promerium plus kamikaze la valu 70 am bagat seprom cu sab si job-100 in rest floare la ureche...
     
    Ensw apreciază asta.
  17. Ensw

    Ensw User

    Bravo... ;)
    ...pachetul premium a meritat... bv BP pt event :)
    Duduie retoo...rika:
    Un jucator UFE nu trebuie sa astepte ice-ul pentru a face ceva uri... ;)
     
  18. relax

    relax User

    Bravo tie, stapaneste-ti "lf4-lele" alea upgradate pana mai inveti sa joci... Nu trebuie sa fii nici macar FE ca sa faci "ceva" uri.
     
  19. thereau21

    thereau21 User

    designurile de drone demon se pot gasii si in cutiile verzi ???
     
  20. Ensw

    Ensw User

    Multumesc...nu-s UFE :)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.