Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Ce anume vrei tu sa construiesti? Acel "portal de gheata", in ciuda numelui nu are nimic in comun cu un portal galactic cum au fost cele din eventurile precedente. Este un item oferit ca premiu in cadrul loteriei Hitac, iar atunci cand este activat o sa aduca langa tine pe harta un Super Ice Meteorid.
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    nu am stiut ca este un item. ca nu ne precizat nimeni.
    sunt curios daca cnv a reusit sa-l ia si cum arata?
     
  3. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Citeste posturile dinainte, am mai vorbit despre asta. De asemenea AICI gasesti mai multe detalii referitoare la acest event. Tinand cont ca premiile loteriei se acorda la finalul eventului, iar la SHOP nu a fost disponibil, pana acum nimeni nu a avut cum sa-l ia.
     
  4. Deci e clar: un event de tot rasu :)). macar de era hitac-ul tot timpul, asa doar cativa au parte de el, si aceea, bineinteles, sunt tot cu programele.
     
    crod apreciază asta.
  5. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Hitacul apare in orarul interval in care cei mai multi jucatori sunt online, dupa-amiaza pana seara, sa inteleg ca tu vrei un Hitac doar al tau care sa apara la 5 dimineata?

    Sa nu uitam ca Dark Orbit este un joc multiplayer, in care se doreste incurajarea jucatorilor sa formeze grupuri, clanuri, comunitati. Scopul acestui event este exact acesta, de a lucra in echipa pentru a distruge Hitacul si colecta capsule, dar si pentru a se apara impotriva celor ca doresc sa faca nave la Hitac. In plus de asta, orice event ce incurajeaza activitatea intre jucatori si nu statul cu zilele la cutiute, este binevenit.

    Nu neg existenta celor cu programe pe harti, dar sa spui ca cei ce reusesc sa se bucure de Hitac sunt doar cei ce folosesc ceva interzis... mi se pare ca seamana cu frustrarea pe care o simte si vulpea cand nu ajunge la struguri.
     
  6. Probabil s-a mai discutat pe aici , insa nu am citit toate paginile
    Deci sa inteleg si eu acele premii mari , cum se dau ? Se va face o tombola sa sfarsitul eventului , insa cum pot participa ?
    E ceva gen ai bagat o capsula si esti inscris sau ? Ce trebuie sa fac mai exact ?
     
  7. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    E foarte misto accest event la care au acces doar cei full lf4 full upgrade s.a.m.d, atata timp cat eu nu ma numar printre acei playeri iar hitacul nu lasa capsula in urma distrugerii lui daca acesta iti apartine,nu-mi mai ramane decat sa adun litere de la minioni, in timp ce unii fac cate 25/30 capsule pe zi eu fac maxim 5 daca stau online all time, haha, eventul buzunarelor sparte.
     
  8. sincer sa fiu e un eveniment cam greu din punct de vedere dar pentru alti li se pare foarte OK .
    eu nu am posibilitatea de a participa la acest event sau poate chiar si uramtoarele .Va doresc sa aveti incredere in voi
     
  9. kk12

    kk12 User

    e bine daca strangi 5 capsule pe zi .eu am renuntat dupa primele focuri trase la hitac
     
  10. relax

    relax User

    Felicitari tuturor care au participat si au reusit sa adune cateva capsule in ciuda faptului ca totusi nu sunt ufe.. eu unul nici nu m-am sinchisit sa pazesc acest hitac.. am si eu 2 litere pentru ca eram prin preajma cand a aparut si am reusit sa selectez primul 2 minioni :). Nu prea m-ar ajuta niciunul dintre premiile oferite, oricum(ma refer la cele in-game).
     
  11. Da, în schimbul capsulelor convertite în cadrul Convertorului Glacial veţi primi la schimb bilete la loterie, mai precis şanse la loteria Hitac.

    La sfârşitul eventului se vor extrage câştigătorii.
     
  12. atata timp cat cei puternici fac hitac ai si tu timp sa faci cubi si uberi fara sa te deranjeze nimeni:))
     
  13. zefira97

    zefira97 User

    si domnule ares cand se va baga acel extras la piata sau va fi 1 premiu la cei care au bagat capsule??
     
  14. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Este un premiu al loteriei Hitac.
     
  15. zefira97

    zefira97 User

    si cati vor primi acel premiu toti care au bagat capsule sau nu ??
     
  16. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Fiind o loterie, prin definitie nu toti cei ce utilizeaza capsule vor castiga. Mai multe detalii despre event si premiile disponibile gasesti folosing functia CAUTA, sau direct AICI.
     
    styv86 apreciază asta.
  17. ~Wizzard~

    ~Wizzard~ User

    Urasc eventu asta. nu e de toti ,nu pentru mine cel putin, la Hitac merg doar ce mari unu mai mic lvl 15-18 sa zicem este distrus imediat is aiurea tare eventurile astea in care nu se poate bucura toata lumea si de premii in special
     
  18. rattyionut

    rattyionut User

    dasata trebuie sa ai rabdare si sa cresti.
     
  19. cand mai exact va fii loteria si cand mai exact se vor da premiile si daca eu am dat pana acuma 600 de capsule am sansa sa iau ceva de acolo? si premiile specificate de voi sunt pentru toate servarurile sau pentru fiecare servar in parte adica vreau mai exact sa stiu daca ala un milion de urudium se va acorda unui singur jucator de pe toate servar sau pe fiecare serv in parte ?? multumesc anticipat
     
  20. doar pe un singur server , si totusi ce mai ai in lista jos le vei primi astazi