Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. N-ai de ce să ai motive de îngrijorare.
     
    *N!NO* apreciază asta.
  2. ok,multumesc.astept sa vad cum se poate rezolva problema mea.
     
  3. Salut

    Cand se incheie eventul hitac? :D
     
  4. relax

    relax User

    Saptamana viitoare, luni.
     
  5. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    S-a prelungit o săptămână , până pe data de 15.03.2015 (23:59).
     
  6. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Întrebare :
    Când se anunță câștigătorii s-au când se vor acorda premiile la Loteria Hitac ?
     
  7. Când se va cunoaşte acest lucru, se va anunţa ca atare.
     
  8. Cand se mai dau odata premiile??
     
  9. Ionut8991

    Ionut8991 User

    cat mai dureaza pana se acorda premiile de la Loteria Hitac??
     
  10. Săptămâna viitoare se preconizează acordare premiilor în joc. Tot săptămâna viitoare se va începe, sperăm, distribuţia premiilor reale.
     
    ¤_»χPØŴΣя«_¤ și Ionut8991 apreciază asta.
  11. s au dat premiile?
     
  12. Da, în cursul zilei de ieri s-au creditat premiile câştigate în joc şi a început distribuţia voucher-elor către cei care au câştigat premii reale.

    Există şi un Anunţ în acest sens!
     
  13. kk12

    kk12 User

    O intrebare :literele obtinute la evenimentele Hitac anterioare nu mai sunt valabile acum?Le am in magazie dar nu apar in puzzle.
     
  14. Nu, literele obţinute în eventurile Hitac anterioare nu sunt valabile într-un nou event Hitac. Posibil să fie vorba de o eroare grafică.

    Poţi furniza userID pt. a informa suportul tehnic sau poţi lua legătura cu suportul jocului.
     
  15. recompensele de la ultimul eveniment hitac au fost date?
     
  16. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Mie mi-au disparut literele adunate din evenimentele anterioare pana acum, este normal?
     
  17. Nu, încă nu au fost date. Se verifică conturile de joc şi, cel mai probabil, la începutul săptămânii viitoare vor fi creditate şi premiile.
    Am răspuns mai sus!
     
  18. În legătură cu creditarea premiilor loteriei Hitac, aveţi un anunţ AICI.
     
  19. am vazut ca puneti la bataie anumite design-uri de tip "Arctic", intrebarea mea este: aceste design-uri au ceva proprietati sau sunt doar vopsea pe nava ?
     
  20. mobob

    mobob User

    cele de goli sint doar vopsea de nava,cele de aegis,citadel,spearhead ofera aceleasi bonusuri ca si designul "elite"