Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. În anunţul cu privire la Loteria Hitac vei găsi şi răspunsul.
     
  2. Asa mi-ati zis si mie la eventul trecut si pe forum "s-a aflat" ca s-au acordat premiile abia a doua zi dupa ce s-au acordat. :))
     
  3. Ai aflat când se putea afla. Ce ai pierdut?
     
  4. Totusi, se mai dau premiile alea?
     
  5. Conform anunţ:

    Dacă nu apar confirmări din partea celor care au participat şi posibil să se fi numărat printre norocoşi, vom solicita precizări suplimentare cu privire la acordarea sau nu a premiilor.

    L.E.: Se pare că în scurt timp, norocoşii vor fi contactaţi prin e-mail iar "item-ele" câştigate "in-game" creditate pe conturile de joc .... cel mai probabil în următoarele două zile, dacă nu-şi bagă cineva coada! ;)
     
    Modificat ultima dată: 16 Iun 2014
  6. În cursul zilei de azi au fost extraşi câştigătorii Loteriei Hitac, iar premiile in-game creditate conturilor de joc participante, norocoase.

    Câştigătorii premiilor acordate in-game vor găsi o menţiune în acest sens, în "Jurnalul de Bord" al contului lor de joc.
     
  7. La loteria Hitac , daca o sa convertesc mai multe capsule , o sa am sanse mai mari de a castiga un premiu ? Care este sansa de a castiga un premiu printr-o singura convertire , referindu-ma la convertorul lunar ? Multumesc.
     
  8. e ca la matematica...numaru cazurilor favorabile supra numarul cazurilor posibile...deci cu cat mai multe cu atat mai multe sanse:)
     
  9. este normal ca eu sa nu vad cutiile care cad de la hitac decat daca am activata functia de a vedea cutiile cargo ocupate?pentru ca am ajuns sa imi iau si 160k onoare cu minus...si ma mir pt ca in primele zile vedeam cutiile fara sa arate ca niste cargo albastre,aratau normal,acum nu le mai vad decat asa pe unele
    se poate sa fie din cauza faptului ca cele pe care le vad ca si cargo ocupate provin de la minioni pe care dadeau deja alti playeri,nu am dat eu primul,dar este ciudat pentru ca in primele zile dadeam pe minionii altora si le vedeam normal
     
  10. Da.

    Mai mică decât în cazul a două convertiri. ;)

    Nu, nu este normal! Verifică să ai actualizat Flash Player-ul şi efectuează şi o ştergere de cookies şi cache.
     
  11. eu tot nu pot sa vad cutiile de la hitac decat cu optiunea de cargo ocupat activata,am facut tot ce ai zis tu
     
  12. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    S-a prelungit Loteria Hitac ? Este 09.03.2015 și încă există HITAC pe hărți.
     
  13. Ai bifată opţiunea "Arată cutiile bonus"?

    Datorită problemelor menţionate în anunţul Compensație, loteria a fost prelungită pentru încă o săptămână.
     
  14. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Oho , super , uridium în plus , să mai țină 2 săptămâni în plus.
     
  15. dap,e bifata
     
  16. Un userID / server?
     
  17. id 62284657
    server europa globala 5
     
  18. Problema ta a fost raportată către cei de la tehnic!
     
  19. a intrat cumva cineva pe contul meu din partea suportului ?pentru ca nava mea era la statia din 4-5 iar cand am intrat azi pe joc era la portal 1-5 cu 4-5
     
  20. Vladut

    Vladut User

    daca ai o problema si ai cerut rezolvarea ei...credeai ca cei de la suport sunt telepati?:)
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și *N!NO* apreciază asta.