Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. cam multe liste confidentiale , de ce ce secrete de stat se divulga, lista banati nu, bine asta nu se mai poarta de ceva vreme ca nu se intervine cu nimic, lista castigatori nu... TOP SECRET
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. Intrebare : Inafara de designuri....unul dupa altul , ceva cu adevarat interesant , ceva care sa te atraga , ceva sa aduca profit pe cont nu numai prin pay si ci prin a juca jocul asta. Sa simti ca joci ca tragi sa aduni ceva pt. nava pt imbunatatirea ei sau evente sa aduni uridium sa fie o placere sa fie jocul cum era , acuma sincer , nu sunt indeajuns atatea designuri ?
     
  3. Bismut

    Bismut User

    Maine incepe eventul Hitac de la ora serverului 10:00, o sa ruleze pana pe 16 mai 24/24 si o sa avem sansa sa castigam mai multe premii.
    Arunca o privire aici.
    Cat despre ceva cu adevarat interesat sa speram ca o sa avem parte dupa unirea serverelor;)
     
    dark~ro, dady77-7 și Sтєρнαη apreciază asta.
  4. _basty13_

    _basty13_ User

    iar o sa ianumai uni premii si nu numai 1 cate 2 ,3 sau 4 cum a fost si data trecuta si nu sa luat ici o masura
     
    Empty75 și Veneficus apreciază asta.
  5. kk12

    kk12 User

    Totul e noroc și statistică.......sau totul e cu dedicatie........... loterie, premii oferite prin tragere la sorti .... nimic transparent.....alt event cu dedicatie ...parere personala
     
    WIΖΛΓΔ, Tibles și Veneficus apreciază asta.
  6. Modificat ultima dată de către moderator: 5 Mai 2018
    Veneficus apreciază asta.
  7. Problema este cunoscută și va fi remediată în cel mai scurt timp posibil. UserID / server?
     
  8. 161532705 Eg 7

    si probelma asta este la multi si pe alte servare nu numa pe eg 7
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Mai 2018
    Veneficus apreciază asta.
  9. Da, aşa este!
     
  10. Cand o sa fie acordate recompensele de la loterie ?
     
  11. Bismut

    Bismut User

    Au fost creditate astazi.
     
    dark~ro apreciază asta.
  12. Si este posibil ca la 100 de capsule sa nu primesc nimic ?
     
  13. Bismut

    Bismut User

    Da.
     
    dark~ro apreciază asta.
  14. Am inteles. Mersi pentru raspuns.
     
  15. CapoHrx

    CapoHrx User

    Unde este anuntul oficial ? domnii moderatori nu au paticipat la event, nu ii intereseaza...
     
    Modificat ultima dată: 18 Mai 2018
    WIΖΛΓΔ, Tibles și Veneficus apreciază asta.
  16. kk12

    kk12 User

    Doar nu credeai ca o sa primesti ceva. Concursuri/Loterii din astea cu premii fictive , cu dedicatie (eventual cu un premiu acordat asa de ochii lumii din 1000 promise) sunt baza marketingului de azi.Daca te uiti si pe toate posturile tv sunt zeci de concursuri lunare de genul cumperi XXX si poti castiga o bicicleta.Lipsesc doar castigatorii. Teoretic conform legii numele castigatorilor ar trebui anuntati .Dar unde ai vazut tu asta.La cate eventuri cu loterii Darkorbit ai vazut tu pana acum anuntat numele castigatorilor.
     
    WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  17. Eu am câștigat pe serverul pe care joc eu. Unde scrie că trebuie anunțați jucătorii? ”Teoretic conform legii” Care lege? Legile care guvernează jocul sunt legile concepute de BigPoint, nu de dumneata sau guvern. Premiile s-au acordat, dacă tu nu ai câștigat nu înseamnă că nu a câștigat nimeni. Vorbești fără să cunoști.
     
  18. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    QED !
    sigur că se dau premii doar că majoritatea lor ajung la cei care ”trebuie” !
    și da, numele cîștigătorilor trebuie făcute publice, asta dacă organizatorul este o entitate serioasă care nu are nimic de ascuns. cum însă pe orbită ceața este neagră, omniprezentă și omnipotentă, primim ce vrea bp căci spațiul virtual este ”liber” de reglementări care nu ne convin însă este plin de reguli care fac altora viața mai ușoară !:eek::rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. eu n-am mituit pe nimeni ca să primesc unul din acele premii să știi :p
    nu-ți place atmosfera jocului, asta e, nu te ține nimeni cu forța - asupra voinței tale ești suveran -
    mai mult decât atât, cu ce te-ar face mai fericit numele câștigătorilor? ai de gând să-i întrebi pe fiecare în parte dacă aceștia chiar au câștigat?
    nu mai de mult gândeam și eu la fel ca tine, până când am devenit indiferent și e mult mai bine așa :D
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  20. kk12

    kk12 User

    Ce nu intelegi. Un producator de jocuri a organizat un concurs cu premii pentru a vinde un produs. Chiar daca premiile nu sunt in bani/masini/case etc ar fi trebuit sa anunte castigatorii.De ce nu face acest lucru.De ce nu e totul transparent? De ce se ascunde numele castigatorilor?
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.