Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. La ce ora mai exact ,, se vor da premiile " ...
     
  2. Bismut

    Bismut User

    ...ţineţi degetele încrucişate, totuşi, mâine este 14 şi miercuri! :))
     
    -Brčko-, dady77-7, [RO]LIVIU și alți 3 apreciază asta.
  3. Si sa vezi ca or sa anunte premiile maine! XD
    Parca si vad ca azi, maine, poimaine se va tot anunta: "Maine se vor afisa castigatorii, asa ca tineti degetele incrucisate!" si ne va tine asa tot timpul! =))
     
  4. S-au dat premiileee?

    ??
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 14 Sep 2016
  5. Tic-tac face ceasul :confused:
     
  6. P!x3lL

    P!x3lL User

    cand ii vorba de recompense nimieni nu se inghesuie... nu va mai stresati
     
  7. Mariuta

    Mariuta User

    Scârtz, scartz, pana marti... stati si asteptati pana va mai fii marti 13...luna, anul, intra intr-o adevarata loteria a zilelor de marti 13;):(
     
    dady77-7 apreciază asta.
  8. catalina73

    catalina73 User

    Va anunt ca saimonii au praduit Loteria Hitac. Premiile nu se mai dau ,pentru ca au fost praduite.Vinovati sunt saimonii :)) . La atac dupa saimoni !
     
    dady77-7 și TipOK apreciază asta.
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    te-ai trezit prea tîrziu !
    invazia lor s-a terminat de îndată ce au pus tentaculele lor scîrboase pe premiile de care pomeneai. acum, deși conform informațiilor, suntem în plină invazie abia mai vezi picior de saimon pe hărți. eu zic că au plecat deja și ne-au lăsat cu ochii în soare și cu misiunile în care trebuie să căutăm cîte 80 de din ăștia care s-au tirat deja cu milioanele noastre de uridium și laserele lf4. :)
    după mine, adevărata invazie va începe abia cînd au să cheltuiască tot uridiumul jefuit și vor echipa pe navele lor toate laserele lf4 !:D
     
  10. Chestia e ca si pentru "dansii" este o surpriza cand va fi extragerea , pentru noi jucatorii de rand este un trofeu care trebuie dobandit nu primit:oops:
     
  11. Sρίŗίt

    Sρίŗίt User

    14.09.2016 - 12:25 Câştig obţinut în loteria lunară Hitac.: LF-4 (x5)
    14.09.2016 - 12:26 Câştig obţinut în loteria lunară Hitac.: UCB-100 (x50000)
    14.09.2016 - 03:27 Câştig obţinut în loteria lunară Hitac.: 100000 Uridium

    :cool:
     
  12. [RO]LIVIU

    [RO]LIVIU User

    Pe toate serverele sau dat la aceeasi ora??
     
  13. MegaDeath

    MegaDeath User

    Nu cred ca au dat pe toate servarele
     
  14. În acest moment s-a încheiat creditarea premiilor aferente ultimei ediţii a loteriei Hitac.
     
  15. unde putem vedea daca am castigat ceva , e normal , daca am colectat 130-140 capsule sa nu primesc nimic pe serverul meu?
     
  16. [RO]LIVIU

    [RO]LIVIU User

    Sau acordat de mult...
     
  17. Cristi789

    Cristi789 User

    E loterieee.Nu mai tot veniti cu replici de genul '' am bagat 300 capsule si nu mi-a dat nimic, e normal? '' . Loteria inseamna aleatoriu , indiferent cat de multe ai bagat.
     
  18. unde putem vedea daca am castigat ceva , e normal , daca am colectat 130-140 capsule sa nu primesc nimic pe serverul meu?
    14.09.2016 - 12:26[​IMG]Câştig obţinut în loteria lunară Hitac.: 100000 Uridium
    Te uiti in "Jurnal de bord'
     
  19. 14.09.2016 - 12:27[​IMG]

    Bun,eu ce am castigat?Doar atat imi arata,dar recompensa nu...iar cei care nu au primit absolut nimic nu le arata nimic....
     
  20. Bismut

    Bismut User

    Asta inseamna o luna de premium sau un set de desing-uri cosmetice pentru drone :)