Feedback Discuții depre ”Eveniment aniversar 10 ani DarkOrbit”

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de WIΖΛΓΔ, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Da, chiar aşa! Atât în engleză cât şi în limba română, cuvântul descrie efectul minei. În română, chiar dacă are mai multe înţelesuri, unul dintre ele este acela de "întârziere".
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    am vazut utilizatori cu pet-ul si dronele deja echipate cu noile design-uri...unii au aflat mai repede misterul procurarii respectivelor...
     
  3. Veneficus

    Veneficus User

    azi ”suprimarea cutremurelor” e activa... ceva noutati in privinta misiunilor? sau ramanem in ceata pana la finalul eventului...
     
  4. de maine avem alt tip de asamblare , adica desiguri de goli x si pet drone
     
  5. Am inteles. Va multumesc pentru informatii! :D
     
  6. dady77-7

    dady77-7 User

    Salutare,vad ca misiunea finalizeaza poarta galactica GG Cold Wave o poti lua de la misiuni de event,dar poarta galactica GG Cold Wave nu a aparut inca pe harta ? De ce ?
     
  7. de ce nu ne apare poarta cold wave desi avem misiunea luata?
    la unii playeri a aparut dar la unii nu, de ce?
    e clar ca jocu asta s-a dus de tot....
     
  8. este lag si la 1 noapte,nusti cred ca ma las de jocul asta de 2 luni nu mai pot juca ca e lag si nimenea nu face nimica
     
  9. nici la mine nu apare momentan
     
  10. la alti le apare pentru ca anul trecut nu au finalizato , dar dupa restart 100 % va fi
     
  11. pai ce
    pai ce restart?
     
  12. restartul de dimineata a serverului , ai rabdare maine ai vreme toata ziua la dispozitie sa faci portalul
     
  13. pai eu vreau sa fac portalu acu ca de aia am stat treaz pana acu
     
  14. pt cine nu a finalizat poarta anul trecut,poarta apare la ora 1,ora romaniei..pt cine a finalizat deja,trebuie sa asteptam restart,6.30
     
  15. restartul s-a dat poarta nu-i,exista vre-o lansare de event in care sa nu intervina probleme?
     
  16. poate aia de servere intercalate,chestie super misto,pacat ca nu merge...bv,bp
     
  17. din pacate poarta aniversara este doar pentru unii :ppentru noi restu nu se stie:).cum este duminica poate la restartu de luni sau marti
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  18. kk12

    kk12 User

    LA MULTI ANI DO!
     
  19. in
    Inclin sa-ti dau dreptate,macar unul dintre admini ar trebui sa ne dea si noua niste raspunsuri,macar atat,ca stiu ca in rest nu depinde de ei
     
  20. INVICTUS

    INVICTUS User

    Am luat misiunea cu portalul de 10 ani dar nu imi apare pe harta mini,sa fie din cauza ca am facut aceste porti anul trecut? sarbatoresc 10 ani de DO doar unii? RUSINE:confused:
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.