Feedback Discuții depre ”Eveniment aniversar 10 ani DarkOrbit”

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de WIΖΛΓΔ, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. După cum scrie în FAQ , misiunea Manevrare cargo este de nivel 1-11, ce caută / de ce poate fi accesata de cei cu nivel 11+ ?
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    misiunea ”incarcatura perfecta” aceasi situatie nu se poate accesa...
     
  3. Nu merge sa Accept misiunea ,,Incarcatura perfecta''.
    E vreo eroare?
     
    Crigotskill apreciază asta.
  4. Este o eroare sau un bug , am finalizat misiunile Incarcatura perfecta si Manevrare cargo dar imi apar vizual la Misiuni de event si nu se pot accepta ... ???????
     
  5. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Aseara am asamblat doua mictrostranzistoare, le-am colectat dimineata. Apoi am luat si efectuat o misiune unde la final trebuie asamblat si colectat un mictrostranzistor. Desi am materiale suficiente pentru a asambla inca doua mictrostranzistoare, si mai raman cateva, de cand le-am colectat pe cele de dimineata nu mai pot asambla nici macar unul (cum spuneam, am materiale suficiente pentru doua).
     
  6. CapoHrx

    CapoHrx User

    Aurus ai? Da scroll, si vezi ca e nevoie si de aurus.
     
    Crigotskill, Seth[RO] și Veneficus apreciază asta.
  7. Voi verifica în ce măsură misiunile de nivel 1 - 11 sunt destinate a fi accesate exclusiv de cei ce au acele niveluri de joc sau pot fi accesate şi de cei cu nivel mai mare.

    Confirm problemele sesizate. Acestea au fost informate către departamentul tehnic.
     
    Crigotskill apreciază asta.
  8. Veneficus

    Veneficus User

    mai poti adauga inca trei misiuni celor deja raportate...

    pt curiosi... urmatoarele tei misiuni inaccesibile sunt:
    ”suprimarea cutremurelor”
    ”jocuri de putere”
    ”manevrare cargo”
     
    Modificat ultima dată: 6 Dec 2016
  9. Care sunt acelea?
     
  10. Până în prezent, toate misiunile zilnice o dată ce au fost efectuate, nu mai pot fi efectuate începând cu ziua următoare.
     
    Crigotskill apreciază asta.
  11. Veneficus

    Veneficus User

    misiunea ”ajutor reciproc” refinalizata azi...

    07.12.2016 - 08:23[​IMG]Articol obținut: Aurus (5)
    [​IMG]
    07.12.2016 - 08:23[​IMG]Ai primit 185 puncte de onoare.
    [​IMG]
    07.12.2016 - 08:23[​IMG]Ai primit 33000 PE
    [​IMG]
    07.12.2016 - 08:23[​IMG]Ai rezolvat cu succes misiunea "Misiune specială"!

    celelalte au ramas neaccesibile in continuare...
     
  12. Da, respectiva misiune am putut-o accepta.
     
  13. ghunter

    ghunter User

    De ce nu merge SPACEBALL? De 2 saptamani.. toti dam in bila si nu se misca
     
  14. Am si eu o intrebare la dermaner , toti jucatorii de pe acelas server vor beneficia de el sau mai multe servere (aici poate sa fie vre-o problema ).
     
  15. Problema este cunoscută.
    Demaner se "plimbă" prin hărţile "mici" (1-4 > 3-4 > 3-3 > 2-4 > 2-3 > 1-3). Dacă vă referiţi la anunţata caracteristică "cross server", acolo este vorba de o hartă specială pe care vor intra utilizatori de pe mai multe servere.
     
  16. Reteta pentru noul design de pet va fi recompensa la vreo misiune sau apare pur si simplu la asamblare?
     
  17. Despre ce design PET vorbiţi dvs.?
     
  18. Ocean PET. Cum scrie si in anuntul evenimentului :D
    Imi cer scuze daca nu m-am informat corect.
     
  19. Design-ul Ocean P.E.T. este anunţat pt. noua navă Goliath-X. Sub ce formă se va putea procura respectivul design, vom vedea la momentul introducerii navei.
     
  20. Bismut

    Bismut User

    Chiar asa se numesc aceste mine ?
    [​IMG]
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.