Feedback Discuții depre ”Eveniment aniversar 10 ani DarkOrbit”

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de WIΖΛΓΔ, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    bataie de joc
     
  2. Faceti cumva sa isi poata lua fiecare cutia cu pet-ul (sau gasiti voi alta metoda sa ne putem lua in liniste cutiile )pentru ca o gramada de magari (poate jignesc bietele animale) pun mine de dmg si tu nu mai apuci sa iei nimic, te trezesti ca te aflii in treaba si tu pe acolo.
     
  3. Sunt mai multe probleme legate de eventul Demaner, pe lângă cele deja raportate de dvs. aici. Să sperăm că cei de la tehnic vor reuşi să le rezolve cât mai repede cu putinţă.
     
    .miki70.[WΔR™] apreciază asta.
  4. eu nu inteleg de ce nu puneti inainte pe serverul de test ... , sa incercati sa anticipati aceste probleme ..stricam munitie , seprom , timp si nu luam nimic...
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  5. poi am dat si eu de doua ori in demaner si cand sa iau cutia aia roz s-au pus 20-30 nave in acelasi loc nu puteam bre sa dau click pe cutia aia roz si doar o vedeam :))
    nu e bine asa bai baieti, do something
     
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    ce se intampla nu primesc nici o reconpensa de la demader (uri credite si nici nu mai zic de cutie sunt dublu amplificat cumparat pe bani nu pe nasturi si nimic vad ca nu are rost sa fac sau ce sa fac
    si mai ii o problema mis de event in r zone fale daca poti tragi de 5 6 ori si pe urma deconectat
    cand sa fac misiunule la anu
     
  7. P!x3lL

    P!x3lL User

    Aceste cutii nu pot fi furate. Fiecare jucător vede şi poate colecta doar cutia care îi este destinată.

    Apai toata lumea sare pe cutii...nu imi apar doar mi-e. Plus alte probleme speram sa se rezolve. :)
     
  8. [​IMG]
    19.12.2016 - 11:52[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Group DemaNeR Freighter.
    [​IMG]
    19.12.2016 - 11:52[​IMG]Ai primit 6207 PE
    [​IMG]
    19.12.2016 - 11:52[​IMG]Ai primit 65 puncte de onoare.
    [​IMG]
    19.12.2016 - 12:11[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Group DemaNeR Freighter.
    Am incercat sa colectez si am primit raspunsul: Cutia deja se colectează.?!!
    EG-7/[​IMG]75755041
     
    Modificat ultima dată: 20 Dec 2016
  9. BP spunea ca , cutiile nu vor fi furate . Cutiile se fura intr-o veselie .BP ne...... (scrieti ce ganditi voi)
     
  10. Veneficus

    Veneficus User

    19.12.2016 - 13:31[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Group DemaNeR Freighter.
    [​IMG]
    19.12.2016 - 13:31[​IMG]Ai primit 31714 PE
    [​IMG]
    19.12.2016 - 13:31[​IMG]Ai primit 355 puncte de onoare.

    ...si...atat...
     
  11. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    si in afara ca nu da nimik e si bataie de joc nici un raspuns macar concret dar cand a mers ceva bine de cand cu chinezi:)))
     
  12. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Pentru misiunile dispărute (Mana din toiul iernii, Sărbători fericite!, Jocuri de putere,Suprimarea cutremurelor cât și seria "Deznădejde")
    user ID 100271085 /server EG4

     
  13. INVICTUS

    INVICTUS User

    Domnilor rezolvati va rugam problema cu demaner:nu se dau cutii,iar de azi dimineata :va nu merge chatul,ba jocul merge cu intreruperi si in reluare
     
  14. Dvs. mai şi citiţi ce se scrie pe aici? Ce am anunţat eu, referitor la Demaner? :rolleyes:
     
  15. noi citim , dar nu cred ca scrie undeva cand o sa se rezolve:)))
     
  16. CapoHrx

    CapoHrx User

    Daca DO nu e capabil sa rezolve problema cu demanerul, macar sa il opreasca!
    Consum munitie ,boostere si nervi degeaba, datorita unor incompetenti. Cu ocazia asta va rog sa transmiteti BP ca doresc compensare pentru neplacerile cauzate de nefunctionarea corecta (conform descrierii oficiale) a eventului. Eu de cate ori platesc pentru un serviciu al BP sunt obligat sa procedez corect! Nu platesc in rate sau partial sau retroactiv! Ma astept sa primesc serviciul respectiv anuntat in descrierea oficiala,pentru care am platit.
    Daca rezerv o camera la hotel de x stele unde in descriere spune ca e iclus micul dejun si seara e muzica live la restaurant ma duc acolo. Dac nu primesc ce exista in descriere e reclama mincinoasa si imi iau banii inapoi! Cel putin!

    Cu alte cuvinte: eu cumpar premium sau boostere pentru ca ma momeste cu un event cu un anume continut. Pentru frecat hartiile dupa npc uri in afara eventurilor nu as avea nevoie nici de premium si nici de boostere sau alte chestii pe bani. Pana in stadiul de fata se numeste reclama mincinoasa. (Nu ma leg acum de lag cand intrii in radiatii sau alte fineturi greu de urmarit).Daca nu primesc compensare pentru problema cu battlelray dau in judecata BP.
     
    WIΖΛΓΔ, kk12 și Veneficus apreciază asta.
  17. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    eu stii foarte bine sa citesc multumesc frumos de raspuns dar ironic atat timp cat cumpar premiu si amplificatoare si ma pregatesc de event si cand sa culeg roadele ce sa vad dau 10k rb in demaner si surpriza mare nu da nici uri nici cutie deci vad oare bine sa citesc.....
     
  18. se pare ca va trece eventu si rezolvare lipsa.stau si ma intreb cum de unii vad si iau cutii si restu nu si ei se umplu de cheite ,log,gg,etc si noi restu doar consumam munitie si amplifuri degeaba
    p.s sunt curios ce rezolvare va avea cei din conducere fata de noi cei care nu vedem cutiutele sau nu primim urii
     
  19. Vladut

    Vladut User

    Cata dreptate ai...dar,inainte sa-ti faci nervi degeaba,sa stii ca ai fost de acord cu niste chestii ca sa poti juca DO. Si acolo este un paragraf,unde BP isi rezerva dreptul cam pentru tot. Asta nu inseamna ca nu ai dreptate,dar ei sunt acoperiti,juridic vorbind,cat despre etica..."sa mor daca inteleg ceva"
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  20. Cand ai fost de acord cu ce ti-a cerut Do sa semnezi nu cred ca s-a specificat faptul ca au dreptul sa te minta in fata sau sa distorsioneze adevarul cu privire la produsul oferit(eventul de fata).
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.