Feedback Discuții depre ”Eveniment aniversar 10 ani DarkOrbit”

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de WIΖΛΓΔ, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    sterge history din browser si incearca din nou sa intri la misiuni ,este o varianta nu ceva care functioneaza 100%
     
  2. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Am încercat. Nu a funcționat de data asta. Poate vor fi pe 21.
     
  3. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Stie cineva de ce au disparut unele misiuni de event ? ieri aveam misiunea aia cu kloni si klini iar astazi cand am intrat nu mai apare misiunea respectiva
     
  4. Salut. De ce nu pot accepta unele misiuni de event? Ele apar acolo, sunt disponibile dar cand apasa pe "Accepta misiune" nu se intampla nimica, nu se activeaza si e musai sa fac misiunile alea ca am nevoie de recompensele respective.. :( Off
     
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Aceeasi problema o am si eu, unele misiuni le pot selecta si unele nu,
     
  6. poti accepta numai 1 misiune odata dupa ce o termini poti accesa o alta anuleaza ce ai in curs si poti accesa una noua
     
  7. durata misiunilor este de 1 zi si 1 h . Pt. unele dificultati de functionare ar trebuii de curatat istoricul ;browsher ,Pc disk clean up si defragmentarea diskului vor lucra din nou ca si noi noute
     
  8. Mariuta

    Mariuta User

    19.12.2016 - 06:14[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Group DemaNeR Freighter.
    Eram maxim 10 jucatori si cutie cargo nu am vazut lasata de demaner. Ne poate lamurii cineva exact cum si cate cutii da demanerul? Multumesc

    PS: Am facut mai multi dar inainte de restsrt nici nu imi aparea ca as fii distrus nava de acest tip


    EG3

    revin cu cutia unui coleg
    [NEO] DacusMalus: Cutia Cargo ţi-a fost furată de: {DacusMalus}Ai primit -10 puncte de onoare.
    [NEO] -☆TeoAlexandru☆-: :))
    Un admin ne explica si noua ce e asta?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Dec 2016
  9. Arise

    Arise User

    yeah, mi-am furat singur cutia ...si era goalaaa

    19.12.2016 - 07:15
    [​IMG]Ai furat o cutie Cargo.
    [​IMG]
    19.12.2016 - 07:15[​IMG]Ai primit -10 puncte de onoare.
    [​IMG]
    19.12.2016 - 07:14[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Group DemaNeR Freighter.
     
  10. Mariuta

    Mariuta User

    Aceste cutii vor fi vizibile doar jucătorilor care le primesc (fără furt de pradă)
    Atunci cum se justifica:Cutia deja se colectează.
    e cea de la demaner, imi mai consum si RB-ul :(
     
  11. Aceeşi întrebare ca şi aici: sigur nu aţi acceptat misunea, aţi generat portalul, aţi anulat misiunea, după care aţi efectuat portalul, toate acestea în speranţa că, ulterior, veţi accepta iar misiunea pt. a vi se genera iar portalul?

    Într-adevăr, sunt raportate către tehnic astfel de probleme. Vă rog comunicaţi userID pt. a putea transmite spre analiză şi situaţia dvs.

    Problema este cunoscută. Uneori, după efectuarea unei misiuni este necesară reautentificarea pe pagina de joc pt. a putea accepta o nouă misiune.

    UserID / server?

    ... pentru că acestea sunt disponibile în mod aleatoriu jucătorilor care îndeplinesc cerințele. Citiţi cu atenţie FAQ!
     
    Modificat ultima dată: 19 Dec 2016
  12. Arise

    Arise User

    uid 46610194 eg 3
     
  13. Mariuta

    Mariuta User

    [​IMG]101898660 /EG3
    si mai nou se vad toate cutiile ramase in urma demanerului, si cine apuca ia cate 2,3,4,... cine nu..., pauza, ramane cu buzele umflate
     
  14. Ai primit 5 chei pentru pradă verde.
    Ai primit 10 log files.
    Ai primit 1500 rachete de tip PLT-2021.
    Ai primit 1 Cablu de înaltă frecvență.
    Ai primit 1 Nano carcasă.
    Ai primit 1 Spectral Lancer II.
    In anunt scria , ca la cutia 2 primesti :
    • 10x chei de pradă verde
    • 1x cablu înaltă frecvență
    • 1x nano-carcasă
    • 10x log file-uri
    • 1500x PLT-2021
    Dupa care sa ne luam?
     
  15. Fasole

    Fasole User

    Am si eu o problema cu transportoru demaner am tras decat eu cu un coleg de si eram decat noi doi la npc si l.am distrus si am primit 1 uri si cutii deloc eu am tras cu x4 si rsb colegu cu rb si rsb si nu am luat nimik nici eu nici el
     
  16. Mariuta

    Mariuta User

    sunt probleme, si noi am zis asta, daca citesti mai sus
     
  17. si pe eg5 la fel.nu lasa cutii.
     
  18. Ne explica careva si cum anume se distribuie demanerul asta pe harti?? Ca de doua ore il vad doar pe hartile inamice. . Dau jump pe harta respectiva , ii dau si eu cva dmg , si cand sa iau cutia , PAC , ma trozneste vreunu . Ma repar pe loc , ioc cutie.
    Una spune anuntul si cu totul alta se intampla pe joc. Halal event.
     
  19. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    am si eu aceiasi problema AG2 dau in el nu da recompensa deloc nici cutie nici uri nimik e normal lam facut in 4 jucatori si na dat nimik e normal ne poate lamuri cineva....
     
  20. Pe eg6 la fel, apar toate cutiile de la demaner. Un player a luat 5, altii nu au apucat. A inceput lumea sa se bubuie cu mine...
    Alt jucator a tras in demaner cand mai avea 30% hp si nu a primit uri deloc...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.