Discriminare

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 16 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Am si eu o nedumerire.
    De ce de pastele catolic s-au bagat oua de paste in harti, iar de cel ortodox nu?
    Nu vi se pare a fi discriminare?
    Numai catolici cotizeaza la BP?
     
    -DarkKnight69-, -E-M-Y-, _Emy_ și alți 6 apreciază asta.
  2. Pastele catolic oua de paste(cutii bonus) - confim, confirmam prin aprecieri !!!(confirmari care arata inconstienta lumii in care se traieste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Si aici sincer sa fiu, mi-este rusine ca inca mai citesc aberatiile asternute pe aici !
    Pastele ortodox fara oua de paste(cutii bonus) - am si eu tot aceeasi nedumerire ,WTF, vii cumva din viitor si vrei sa ne divulgi informatii pe care nu ar trebui sa le cunoastem ?
    ĄMŮИ-ŖĄ, Astăzi la 14:12 , adica azi 16.04.2020 , si pentru necunoscatori "!!!" parca , sau poate nu stiu , sunt indus in eroare, pastele ortodox nu este sarbatorit peste inca 3 zile , adica pe data de 19.04.2020 ! Deci , Tring , beculetul aprins nu este infiletat de 4 la fiecare colt al mesei(poate rotunde), si al 5-lea tinand becul !!!
    RUSINE NOUA !
    Rusine mie , ca stiu data sarbatoririi Invierii DLui Iisus Hristos !!!
     
    dady77-7 și ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  3. Sorine nu fi rau, si tu faraoane nu mai inflama situatia , in zgircenia lor cite zile or da oua vor culege si catolicii si ortodoxii .
     
    dady77-7 apreciază asta.
  4. styv86

    styv86 User

    Nu era vorba de Înviere ! Totul se rezumă la faptul că pentru unii se poate și pentru alții nu !? :rolleyes:
     
    dady77-7 apreciază asta.
  5. NPC-urile Cyborg AI lasă în urmă recompense după moarte, inclusiv articole prețioase precum module, muniție, arme și multe altele.
    A vazut cineva arme si multe altele lasate de Cyborg ?
     
    dady77-7, Tibles și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  6. Veneficus

    Veneficus User

    astia sunt germano-americano-chinezoi...nu au nici o treaba cu ortodoxismul.
    nooop! vine dint trecut... un trecut care spune ca doar cand a cazut sarbatoarea invierii in aceasi zi la cele doua religii au avut parte si credinciosii bisericii ortodoxe de oua in orbita...
    si totusi...de ce sa nu culeaga catolicii de invierea ortodoxa???
    nop! dar am vazut nenumarate :TODO!!!!!
    probabil ca doar catolicii primesc recompensele iar cei cu credinta ortodoxa primesc:TODO fara nici o explicatie!!!!!
     
    Modificat ultima dată: 17 Apr 2020
    BROSCOIUL, dady77-7, Tibles și alți 3 apreciază asta.
  7. omul.negru

    omul.negru User

    Dar mai culeg si musulmanii !!, dece numai oua ? dece nu primim si mielusei la Ramadan ???
     
    dady77-7 și Veneficus apreciază asta.
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    armele și alealalte multe le-au lăsat acasă ca nu cumva să le găsim noi și așa, mult-înarmați să ne vină cheful de o revoluție împotriva AI și bp ! :D:rolleyes:

    @ omul.negru.musulmani-s ”non grata” că au declarat jihad tuturor !
     
    Modificat ultima dată: 17 Apr 2020
    monika73, dady77-7, INVICTUS și alți 2 apreciază asta.
  9. omul.negru

    omul.negru User

    Dar un mielusel tot as manca :))
     
    Modificat ultima dată: 17 Apr 2020
    dady77-7, Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  10. HQ nu inflamez nimic, dar nu crezi ca ar fi echitabil sa sarbatorim toti ? Cum a bagat anumite recompense acum o saptamana, sa bage si in acest weekend, vorba ceea "nu da de la ei". Si mare recompense ce primesti de la acele oua egal cu aproape zero, dar gestul conteaza .
     
    -DarkKnight69-, -E-M-Y-, _Emy_ și alți 5 apreciază asta.
  11. Vezi sa nu fie mielusel chinezesc !!!
     
    dady77-7 și BROSCOIUL apreciază asta.
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    nu-i problema, al mancam cu betisoarele
     
    dady77-7 apreciază asta.