Anunț Discipline Of Chaos™ - Global 6

Discuție în 'Clanuri' creată de Bismut, 21 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Bismut

    Bismut User

    #CLOSED

    Salut,

    Doresc sa va spun ca in cazul meu gaming-ul ma ajuta sa ma eliberez de preocuparile de zi cu zi, iar asta nu cred ca se va schimba. Faptul ca stii ca mai sunt si altii ca tine iti da un sentiment de eliberare. Nu doar tie iti place jocul asta, ci si altor sute de mii de oameni. Si chiar daca nu vorbim aceiasi limba , chiar daca am crescut in medii total diferite avem ceva in comun. Chiar daca tu esti din Marea Britanie eu sunt in Romania, iar el e in Grecia, SUA, Mexic cu totii formam o mare familie.

    Discipline of Chaos™
    [​IMG]

    Acceptam membri care sunt activi, nu conteaza ce nivel sau ce echipament ai. Daca incepi de la 0 incearca sa iei prima data legatura cu mine pe team speak.
    Toti vor primi maximul de credite de fiecare data cand este posibil.
    Licitatia este foarte usoara, daca nu te grabesti cu 10 mil credite poti obtine toti irisii.
    Pentru mai multe informatii ma puteti contacta pe TeamSpeak 3: ts7.voice-server.ru:9995 (Conectativa cu tag-ul ĐӨC™ dupa nume)

    Cod:
    Tag/nume de clan:[DΘC™] Discipline of Chaos™
    Data întemeierii clanului: 24.11.2016
    Comandantul clanului: Bismut
    Număr de membri: 42
    Rangul clanului: 16
    Apartenenţa companiei: VRU
    Cota de impozit: 1% (116,863,632 Credite)
    Adresa vorbitorului de clan:
    ts7.voice-server.ru:9995
    Status recrutare: Recrutează




     
    Modificat ultima dată: 12 Mar 2017
  2. Bismut

    Bismut User

    Am revenit pe linie :)
     
    dark~ro și -Lorren- apreciază asta.
  3. DA AI DREPTATE DAR PURTATIVA CIVILIZAT PE JOC SI PE CHAT CA MAI JOACA SI COPII SUB 4 ANI CARE INVATA SA JOACE SI FITI CU CAPUL PE UMERI PE CHAT SI PE JOC
     
  4. mobuto

    mobuto User

    te saluta Mobuto!
     
  5. Bismut

    Bismut User

    Hopa :p, nu ai mai dat nici un semn :))
    troll is still upset?
     
    dark~ro apreciază asta.