"...din spatele scenei DarkOrbit" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 25 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Bismut

    Bismut User

    Prometheus laser
    (PR-l)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Un instrument esential pentru arsenalul fiecarui pilot, asigura victoria atunci cand mergeti fata in fata cu Lumina Neagra!
    Descriere: Se crafteaza, provoaca daune x3 impotriva npc-urile Black Light.
    A-BL ammo
    [​IMG]
    [​IMG]
    Se crafteaza, acest laser provoaca daune x8 impotriva Invoke XVIs si Mindfire Behemoths; daune x4 in bataile normale.
    Dusklight Spectrum design
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Hartile Black Light:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

     
    -Lorren- și ѕραятα¢υѕ apreciază asta.
  2. _basty13_

    _basty13_ User

    de cand o sa fie bagat acest event sau daca este event?
     
  3. rattyionut

    rattyionut User

    este o harta noua nu cred ca este event
     
  4. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit


    Salut,

    Pentru moment nu există ceva oficial legat de informațiile prezentate mai sus de către @Bismut și care sunt preluate din forumul în limba engleză, de >>aici<< mai exact și unde sunt prezentate de către un utilizator. Le putem numi presupuneri legate de o viitoare posibilă actualizare. :)

    Imediat ce vom avea ceva oficial vom publica un anunț în forum.
     
    styv86 apreciază asta.
  5. Emy

    Emy User

    De ce a disparut premiumul ?Este o eroare destul de urata...
     
  6. Bismut

    Bismut User

    In decembrie.
     
  7. CyberpunK asta va face pe toti sa va dea duumnezo noroc ca big point va ia bani la fel ca si la mine!!!dmg 800k are baiatu ,are ceva in spate ca eu sunt full si nu pot da atat orice asa face !!Asa a ajuns jocul pe mine ma banau de pushing si pe alti ii mangaie cu dmg!!bafta ca eu nu mai joc !!
     
    Veneficus, dady77-7 și CapoHrx apreciază asta.
  8. sa fie oare..x..files ,
    "...din spatele scenei DarkOrbit"„?”

    [​IMG]CPU CAMUFLAJ XLExtras ..... 520.510.100
    .... nickname utilizator „?”

     ॐ 
     
    Veneficus și dady77-7 apreciază asta.
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu √αℓđξмαя, nu e din "x files", e din big point files !
    ăsta are la "credite" o cifră pe care noi n-am învăţat încă să o citim !
    bine că l-ai depistat tu şi l-ai postat pe forum, sunt convins că acum bp va lua măsuri şi va şterge de pe contul neruşinatului individ suma aia la fel de neruşinată de credite aşa cum de altfel a şi promis aici !:D:eek::D
     
    Veneficus și Tibles apreciază asta.
  10. SA FI VAZUT 1.450.000.000. MAI BINE DAI 15K URI SI IL IEI DE LA SHOP:)
     
  11. Gaby29

    Gaby29 User

    In shop e 22.500 Uridium. Fiecare face ce vrea cu creditele lui, cum si eu pot oferi 1.000.000.000 pe munitie laser.
     
  12. Veneficus

    Veneficus User

    nimeni in afara de bp nu detine absolt nimic in cadrul jocului... dar asta e alta discutie...
    important e cum ai obtinut cea ce poti oferi.
    restul e "carnavalul din Rio" cum spunea alt forumist prin alte teme...
     
  13. Crezi ca 500 de milioane e mult :)) vino pe globala 7 si sub 500 nu il iei deloc :))
     
    styv86 apreciază asta.
  14. Gaby29

    Gaby29 User

    Eu sunt pe EG7 si se mai castiga si cu 200 mil. Eu nu am prins sub 300.
     
  15. styv86

    styv86 User

    Eu am licitat si un miliard de credite din nervi pe un cip de camuflaj :) Creditele le faci usor acum din npc-uri ( acum depinde cat de full esti ) ...Pentru cineva care nu are nava full , are impresia ca 500 mil credite la licitatie este ceva SF :p Dar pentru unul full este o nimica toata !
     
  16. Veneficus

    Veneficus User

    tu cate credite faci intr-o ora ?
     
  17. styv86

    styv86 User

    Eu nu calculez cat fac , doar ca sunt full si am DMG destul de bun pentru un kub , kristallon, uberi kristalloni etc...etc... Dar timp de o saptamana se aduna creditele si cum eu cumpar cu uridium ce am nevoie de la shop , cand nu mai am uri ma bag la credite si licitez ! Nu fac un miliard intro zi , oricum daca ma axez pe npc-uri si vand resursele colectate din cargo , adun destul de bine creditele...Eu inteleg ca un jucator de nivel mic , ai este cam greu sa faca credite si cu timpul va realiza ca se fac mai usor cu o nava mai full si cu DMG mai bun si un skylab la level 20 , depinde de fiecare cat cunoaste jocul !
     
  18. styv86 ,bro..

    tu ,da faci mld de crd,repede .altii ,poate nuu
    dar ,tu ..nu ai inteles
    aici !:D:eek::D,cum a postat si
    WIΖΛΓΔ
     
    CapoHrx apreciază asta.
  19. Bismut

    Bismut User

    Carbonite Mimesis:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]



    Arctic Cyborg:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]


    Arctic Hammerclaw:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  20. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    500 milioane credite nu este mult,daca stai si faci hades faci miliardul fara prea multa bataie de cap