"...din spatele scenei DarkOrbit" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 25 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    e un indian cel care a creat acest așzis design. nu cred că are nici o legătură cu do, poate doar prin prisma sursei de inspirație care este fără doar și poate, binecunoscutul VENOM.
     
    Viorel_77 și crod apreciază asta.
  2. Bismut

    Bismut User

    EMP, RSB si amplificatoarele duble vor fi disponibile in shop timp de o saptamana,
    dar posibil ca acest lucru sa devina permanent.

    Cateva lucruri noi :)

    3 noi designuri:

    Ocean Solace
    Ocean Venom
    Locust Surgeon
    Vor fi disponibile in cuferele Obsidian .

    Cu fiecare uridium cumparat vei primi un bonus – de la Extra Energy pana la designuri speciale de drone si mai multe .
    Aici este ce poti primi cu fiecare pachet de uridium cumparat:

    15,000 Uridium + 2 saptamani Premium si 50 Extra Energy
    30,000 Uridium + 2 saptamani Premium, 1 saptamana Rebate Advantage Package, 50 Extra Energy si 5 chei de prada
    75,000 Uridium + 2 saptamani Premium, 2 saptamani Rebate Advantage Package, 2 saptamani Double Advantage Package, 100 Extra Energy si 20 chei de prada
    150,000 Uridium + 2 saptamani Premium, 500 Extra Energy, 40 chei de prada, nava Yamato si un design de drona Hercules
    330,000 Uridium + 1 luna Premium, 500 Extra Energy, 40 chei de prada, nava Yamato, un design de drona Hercules si un Goliath Surgeon


    Sursa ~ Okapi32 & Discord
    Conținutul postat NU provine dintr-o sursă oficială. Informațiile pot fi inexacte, modificate sau șterse!

     
    **AVAR**, crod și Viorel_77 apreciază asta.
  3. Cutii bonus ? Avem sau deloc .
     
  4. Ar trebui sa ne mai gandim ca acel ''cyborg'' in caz ca e design de venom,ar da si el ceva in plus?Eu nu pot sa inteleg de ce se fac design-uri care nu dau nimic in plus si sunt doar de cosmetica....nimeni nu le folosesc.Ar fi mai bine ca cei din BP sa incerce sa rezolve bug-urile actuale si opritul butilor(cunoscuti azi ca auto clickeri) si dupa pe repopularea server-elor prin update-uri care merita timpul si munca investita!
     
  5. ritm_00

    ritm_00 User

    Se fac din ce in ce mai multe designuri pt. nave,drone si pet in speranta ca ii va face pe jucatori sa uite de toate bugurile si probleme existente pe joc si care continua sa persiste,cat si de playerii mai "speciali" care folosesc anumite metode pt a fi invincibili pe joc si care bineinteles nu patesc nimic :)
     
  6. Veneficus

    Veneficus User

    eu le folosesc... si am vazut multi care folosesc cosmeticele...care le au...
    unele sunt chiar reusite...chiar si fara bonusuri suplimentare...

    si...

    folosirea lor nu m-a facut sa ma imbolnavesc de Alzheimer...
     
    Modificat ultima dată: 18 Ian 2017
  7. Cehn

    Cehn User

    Tu sa fi sănătos.
    Ideea rămâne.
     
  8. Beka

    Beka User

    :))))) Asteptam cu nerabdare spectrumul cu trompa daca venomului iau pus urechi!!Acest design nu are legatura cu jocul sincer.
     
    Viorel_77, Seth[RO], crod şi o altă persoană apreciază asta.
  9. Bismut

    Bismut User

    Datele evenimentului "Fisura Subglaciara" au fost schimbate.
    Acum începe pe 24 ianuarie și se încheie pe 14 februarie.

    Sursa ~ Okapi32
    Conținutul postat NU provine dintr-o sursă oficială. Informațiile pot fi inexacte, modificate sau șterse!


     
  10. Si pe data de 24 ianuarie se zice ca incepe ca a fost schimbat iara:))
     
  11. Deci evenimenul v-a incepe dupa data de 24 ianuarie , astfel spus dupa clendar . Presupun ca evenimentul nu va avea cutii bonus .

    Ca atare problema e ca nu exista nici-o referire la eveniment , ci doar cateva informatii scurte care pot fii modificate . As propne ca pe viitor compania BP sa poate mentina jocul la standardele ridicate cat si jucatorii sa poata juca optim (evenimentele prelungite, iar ca atare un timp de asteptare la urmatorul eveniment mai scurt ) .
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Ian 2017
  12. Veneficus

    Veneficus User

    de sanatatea mea...se ocupa altii...
    de rautatile unor forumisti care nu vad si aspectele frumoase ale acestui joc...
    sa ramana idea...daca conteaza asa mult pentru tine...
     
  13. Bismut

    Bismut User


    Cate informatii despre noul LF-4

    Magmadrill - PvP Damage
    Paritydrill - PvE Damage
    Hyperplasmoid - HP Bonus


    Aceste LF-4 le veti putea obtine prin asamlbare

    Lucrurile de bază necesare sunt:

    -Cel mai mic nivel al unui LF-4 neechipat
    -3 noi minereuri
    -Log Disk

    Noile minereuri vor fi obținute prin completarea diferitelor sarcini.

    Minereu A
    Pote fi colectat prin completarea misiunilor de zi cu zi, care sunt împărțite în 3 categorii, ușor, mediu și greu.

    De exemplu, cea ușoara ar putea fi sa ucizi 20 Boss Mordon și sa primesti recompensa 1 minereu.
    Mediu - ucide 20 Boss Kristallon si vei primi 3 minereuri.
    Greu - ucide cativa Cubikoni pentru a primi 5 minereuri.



    Minereu B
    Pot fi colectate prin completarea misiunilor săptămânale care implică porți galactice, din nou împărțită în ușor, mediu și greu.

    Exemple:
    Ușor - Alpha GG
    Mediu - Lambda GG
    Greu - Kronos GG


    Minereu C
    Pot fi colectate prin uciderea anumitor extraterestri , de exemplu uber mordon, pirati și așa mai departe.

    După ce s-au adunat toate materialele necesare, puteți asambla un de tip de laser LF-4 și sa alegeti ce versiune doriți. Atunci când obțineți noul tip de LF-4 apoi il puteți upgrade la lv16.

    Un LF-4 Magmadrill lv16 va face mai multe daune in PvP decat un LF-4 lv16 regulate, dar numai cu puțin.

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    Sursa ~ PSYCONDRIC
    Conținutul postat NU provine dintr-o sursă oficială. Informațiile pot fi inexacte, modificate sau șterse!​



     
  14. Bismut

    Bismut User

  15. ,,ghiarele,, astea sper ca nu sunt nave?
     
  16. am inceput sa o dam in horor:))
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  17. Sunt pentru pet sau pt nava alea ?
     
  18. Bismut

    Bismut User

    Nava.
    P.S: G-Cybork posibil sa fie lansat in luna martie.
    Discount & Dublu la porti va fi in fiecare duminica de acum inainte :)
     
    Modificat ultima dată: 21 Ian 2017
  19. dublu la porti in fiecare saptamana?deci se duce de rapa jocu nu mi se pare o idee buna mai ales ca pe servaru und joc eu pt colonel ai nevoie de 7mil pct de rang in ritmu asta ar trebui facut ceva cu rangurile
     
  20. Eeeeeee ,omul niciodata nu e multumit,daca baga de ce baga,daca nu de ce nu,si pe sever-ul pe care joc eu e la fel la rank,intrebarea e te incanta atat steaua aia?te ajuta cu ceva?ca la cum evoaleaza jocul vine un capitan de baza si te pocneste de nu-ti mai gasesti steaua :D