"...din spatele scenei DarkOrbit" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 25 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. CapoHrx

    CapoHrx User

    Va rog sa ramaneti obiectivi ! :)
     
    WIΖΛΓΔ și kk12 apreciază asta.
  2. Yoiloo

    Yoiloo User

    ce este "chestia" aia ce o primim pe data de 24.. ?
     
  3. sa ne asteptam la un portal nou pe care sa-l facem din asamblare ?
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Cred ca o sa pice jocul definitiv :(( dupa cum functioneaza !!
     
  5. Cand apar la asamblare?
     
  6. Bismut

    Bismut User

    Un cutremur de stele a deschis fisura subglaciara în zone până acum neexploatate ale galaxiei. Cu noi elemente , oamenii de știință cred că vor debloca o nouă eră în dezvoltarea armelor.

    S-au conceput deja unele dintre aceste elemente "LF-4 instabil" . Dezvoltat și pus la dispoziția fiecărui pilot suficient de curajos pentru a intra în fisura subglaciara .

    Angajeazate în misiuni periculoase și pline de satisfacții, crafteazati propriul "CPU subglaciar", pentru a intra în fisura și să colectezi toate materialele necesare pentru a crea noul LF-4 instabil. Fii precaut însă pilotul, nu ești singura specie care caută aceste elemente.

    Evenimentul incepe din data de 18 ianuarie 2017 și se va încheia pe 31 ianuarie 23:59 LST.


    Rezumatul:
    Noi misiuni pentru a obține startul
    Noul portal "fisura subglagiara"
    CPU nou pentru a deschide propria poarta
    Noua "LF-4 instabil" - aceleași statistici de bază ca și regulate LF-4, dar cu un pic de variație în producția daunelor
    Noi amplificatoare:
    -Proxium Rată de succes
    -Proxium recompensa
    -Ultimate Proxium Booster


    Diverse pachete Proxium:
    <Item name = "history_deal-proxiumDrop">
    <! [CDATA [Proxium Drop Chance Booster ]]>
    </ Item>
    <Item name = "history_deal-proxiumReward">
    <! [CDATA [Proxium Răsplătiți dublu ]]>
    </ Item>
    <Item name = "history_deal-proxiumUlti">
    <! [CDATA [Ultimate Proxium Booster]]>
    Sursa ~ Okapi32
    Conținutul postat NU provine dintr-o sursă oficială. Informațiile pot fi inexacte, modificate sau șterse!


     
    Modificat ultima dată: 11 Ian 2017
  7. acele /lf4 instabil/ o sa fie mai bune decat acestea?
     
  8. Bismut

    Bismut User

    LF-4 actul are dmg 200, celui instabil daunele ii variaza, 128-220.
    Concluzia iti apartine :)
     
    -Lorren- apreciază asta.
  9. poi si la lf4 actual variaza din cate stiu
     
  10. nu inteleg la ce bun introducere altui lf4 cand sunt jucatori care abia au terminat de upgradat vechiul lf4.cred ca nu trebuia introdus acum prea multe intr-un timp foarte scurt nu stiu ce o sa se intample cu jocu asta dar nu se indreapta in directia buna
     
  11. Bismut

    Bismut User

    ex dmg: 128-220 dmg
    minim dmg > 5760
    maxim dmg> 9900

    Daunele vor avea diferente de aproape 50%.


    In nici un caz nu o sa fie mai puternic decat cel actual.
     
  12. mobob

    mobob User

    pe termen lung,adica daca o sa contabilizezi 10 trageri cu un lf4 normal,si 10 trageri cu cel instabil,o sa fie cam acelasi lucru...dar la 1-2 salve,factorul aleator o sa isi spuna probabil cuvintul...oricum,e un fel de cutie a pandorei...sa vezi discutii dupa aia,din ciclul "unii sint mai egali decit altii"....
     
  13. Bismut

    Bismut User

    [​IMG]
    Sursa~ Psycondric
     
  14. Asta ce mai e? Ceva nou si urat care nu da nimic in plus sau in minus...e doar asa sa fie
     
  15. mobob

    mobob User

    aduce oarecum cu venom-ul...o fi un design pentru el?
     
  16. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Nope, asta trebuie sa fie celalata nava la care se lucrase impreuna cu Tartarus-ul, dar pana la urma s-a lansat doar Tartarus. Urmeaza si asta acum probabil. Din pacate, cred ca e prea tarziu, pentru mine cel putin totul e in cadere libera, interesul mi s-a diminuat extraordinar.
     
  17. mobob

    mobob User

    nu prea seamana...inainte sa fie "scos" pe piata tartarus,aparusera imaginile cum vor arata ele.si mimesis ( asa se zvonise ca se numeste cealalta nava) nu arata deloc asa ...
    dar cum era doar o schita,nu e exclus totusi sa fi suferit modificari substantiale intre timp.
     
  18. Mai multe informatii despre eveniment? ce recompensa va fi la portal dupa finalizare
     
  19. Au pus Venom-ului "urechi" sau poate "aripioare"... la halul in care arata as putea sa jur ca este o musca, asta inseamna ca BP ori este plictisit ori cine a facut acest design sufera de o totala lipsa de imaginatie. ORIBIL !!!
     
  20. rattyionut

    rattyionut User

    lol