Bug Din cauza restartului

Discuție în 'Probleme generale' creată de *[PrinceOfPersia]*, 10 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Buna ziua ! ... Ieri, din cauza restartului , am pierdut Poarta Beta .. .Chiar daca deabea o incepusem mi-a disparut si nu mai am decat cate componente aveam ieri 28 ...Si m-am trezit in baza fara poarta pe harta ... dar cu toate astea mi-a dat recompensa portii... :| ...imi puteti explica se sa intamplat ?
     
  2. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Ce mai contează , recompensa ți-a fost oferită este ok .
    Totuși când ești în poartă și se dă restart te dă tot de la valu care ai rămas , nu pierzi viață nimic. La tine a fost un caz mai special . (Dacă erai la protegiti poate ți-a dat beta direct terminată)

    Deci tu vrei să înțeleg beta înapoi cu toate că ai primit recompensa de la beta ? :confused:
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Apr 2015
  3. Da eu vreau sa vad ce e acolo
     
  4. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Vorba lui EmYy : zi merci! În altă ordine de idei, dacă ai făcut alfa, beta este acelaşi lucru dar la puterea x2 indiferent despre ce vorbim.
    A se vedea :
    https://board-ro.darkorbit.com//threads/faq-portalele-galactice-alfa-beta-si-gamma.7366/
    Vrei ceva mai tare, treci la gamma(a se citi link-ul de mai sus). Şi tot la deal. E simplu. Doar să te ţină "plămânii" la ritm(NPC,lag, restart,etc)
    Sigur vei mai avea ocazia să te ma întâlneşti cu beta.
    Treci peste disconfortul situației actuale.
    Îţi doresc cât mai multe porţi!
     
  5. ...cum nimic nu trebuie să ne mai uimească...

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.