designuri goliath

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de supradoza93, 16 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salutare tuturor!!!! As dori si eu o lista sau un link in legatura cu toate designurile de goli existente ... nu am mai jucat de circa 1 an si nus km ce a mai aprut nou.STIMA!!!!
     
  2. AndreiZmf

    AndreiZmf User

    ModEdit : Nu sunt acceptate link-uri externe.
    Sper ca ti-a fost folositor! O zi buna!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Ian 2014
  3. Mai sunt si designurile SATURN si CENTAUR
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Pe pagina de joc, sectiunea SHOP > DESIGN-uri vei regasi toate design-le existente in joc.
    Cateva detalii in plus poti gasi si \\AICI//
     
  5. Designurile acestea din SHOP sunt cele NORMALE,dar si celelalte 3 in afara de designul din sv din America, un design cu steagul SUA pe goliath, iar acele 3 fiind Centaur 10%hp,Saturn 20%hp este munca multa pt al obtine si designu a 25 de invitati Ignite care e doar un design simplu ca crimson
     
  6. CooL|HD

    CooL|HD User

    control goli te crezi mai destept decat Hermes, unde gasesti tu Saturn la shop....daca vrei iti zic eu toate designurile care le poti cumpara de la shop si cele ce le primesti din porti :p

    Design-urile : Veteran, Exalted, Enforcer, Crismon, Bastion- le poti achizitiona de la shop sau de la targ ;)
    Design-urile: Venom, Spectrum, Sentinel, Solace, Diminisher- le poti achizitiona de la shop sau sa le primesti din cutiutele de prada piratereasca ;)
    Design-urile: Kick, Referee, Centaur- le poti cumpara de la shop doar intr-o anumita perioada(mai era un design dar l-am uitat) ;)
    Design-ul : Saturn il primesti din poarta galactica Kronos.(nu este garantat, o anumita probabilitate iti poate oferi acest design) ;) lasati raspuns daca am gresit undeva si daca am uitat ceva :p :p :p ;)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Ian 2014
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Informatii suficiente, initiatorul temei nu mai pare interesat de aceste raspunsuri.
    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.