Design

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de kill529, 29 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. kill529

    kill529 User

    Cam din cate cheite se poate lua un design pentru goliath?
     
  2. depinde de noroc
     
  3. eu am tras cam 4k chei,un singur lf 4,si nici un design
     
  4. kill529

    kill529 User

    deci ar fi mai bine sa-l iau din shop sau la licitatie. Am crezut ca sansa e mai mare ca la lf 4 :(
     
  5. relax

    relax User

    E destul de rar, dar e posibil sa iei, depinde doar si doar de norocul pe care il ai la momentul respectiv.. tind sa cred cu tarie ca e ceva aleator.
     
  6. kill529

    kill529 User

    multumesc pentru raspunsuri!:)
     
  7. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    4.000 cufere și ai luat tu numai un singur LF-4 ?? Nu crezi că e prea de tot ?:))
     
    bubuletz apreciază asta.
  8. aici nu conteaza ce crezi,conteaza ce obtii,atit..da,un singur lf 4,din chei prada verde,in 2 ani
    si mai am un lf 4,din primul epsilon,ca acolo pica 100%,in rest,nimic
     
  9. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Și tu vrei să ne spui că ești doar cu 2 lf4 din 4000 cufere și 1 epsilon ?
     
  10. da,dar nu trebuie sa te fac sa crezi,de fapt,nu prea ma intereseaza ce crede lumea,poti sa crezi orice
     
  11. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Intr-adevar ca esti ghinionist... dar nici vorba sa se fi cules pe contul tau 4000 de chei in toata existenta lui. Inca nu ai ajuns nici macar la un sfert din suma respectiva. Sa incercam sa nu mai facem afirmatii de natura sa ii inspaimante pe cei mai putin experimentati daca nu e cazul.
     
  12. Multumesc de observatie.Unde gasesc si eu mai exact cite chei am tras,asta din punctul de vedere al unui jucator(pentru ca un admin gaseste orice date,despre oricine)?
    Ca am 2 lf 4 pe cont,asta stiu si eu,si de unde le am,as vrea sa stiu cum aflu restul detalilor,multumesc
     
  13. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Sunt date la care un jucator nu are acces, asadar nu ai cum sa verifici exact cate chei ai cules.
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  14. Multumesc,stiu ca log se sterge dupa o vreme,si ar fi singura cale prin care un jucator sa stie ce a facut,in ultimul timp.
    Scuze pentru info eronate,pe care oricum nu le mai stiu,si nici nu am cum sa le verific.
    Spor la joc:)
     
  15. Hermes

    Hermes Guest

    Informatii suficiente,

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.