design de drone

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de nicudg, 3 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. nicudg

    nicudg User

    - cum se obtin? cred ca ar trebui explicate multe amanunte din acest joc, de multe ori am cautat (degeaba) sa aflu cum pot obtine anumite produse (munitie mai speciala, arme, designuri, etc) pe care nu le poti cumpara din shop!
     
  2. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Exista un FAQ aici , si un manual darkorbit .
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Design-urile de drone le poti primi in urma terminarii unuia dintre portalele Zeta si Kappa. Munitiile speciale le poti gasi in Shop doar in urma unui MHH , HH sau unui event ce se desfasoara pe serverul de joc. Asa cum ai fost sfatuit mai sus, poti gasi majoritatea raspunsurilor, AICI, AICI si AICI.
     
    nicudg apreciază asta.
  4. Am si eu o intrebare,de curand am aflat ca poti pune generatoare de scut pe dronele iris dar eu nu am inca drone iris si as vrea sa stiu unde se pun generatoarele de scut?
     
  5. rattyionut

    rattyionut User

    hangar si apoi drone acolo o sa gasesti campuri goale ;)
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Poti pune si pe dronele Flax, singura diferenta fiind numarul de sloturi, unul pentru dronele Flax si doua pentru dronele Iris, Zeus, Apis.
     
  7. z.marius^

    z.marius^ User

    Am cautat in FAQ si singurele informatii despre design-urile pt. drone sunt ca le poti obtine doar prin finalzarea portilor Zeta si Kappa. Nimic despre proprietatile acestor desgn-uri.
     
  8. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Havoc - 10%dmg la laserele echipare pe drone.
    Hercules - 15 % scut si 20 % Hp nave-i .
    Alt ceva ce mai vrei sa stii ?
     
    Modificat ultima dată: 25 Oct 2014
  9. RedStar

    RedStar User

    Nu e oare 20% HP ? Primesti 20% in plus Hp doar daca toate dronele tale sunt echipate cu designul hercules.
     
  10. Hermes

    Hermes Guest

    Corect este :
    Havoc - 10% damage in plus, conditia este ca toate dronele sa fie echipate cu acest design.

    Hercules - 15 % scut in plus la fiecare drona echipata si 20 % HP in plus la nava , conditia pentru HP fiind sa fie echipate toate dronele cu acest design.
     
  11. z.marius^

    z.marius^ User