Suport Deleted Account!

Discuție în 'Probleme generale' creată de ggb997, 1 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ggb997

    ggb997 User

    Dupa cum evidentiaza si titlul topicului, contul meu de Dark Orbit este sters, insa nu am idee de ce. Adevarul este ca nu prea am mai activat pe el o perioada de timp, insa nu exagerat de multa.
    Alte detalii nu stiu daca ar fi necesare sa dau, numele contului fiind "Edo1998" [ without " ]
    Doresc sa ma contacteze un moderator, etc, un grad care ma poate ajuta in legatura cu aceasta problema.
    Imi pare rau si va rog sa ma scuzati daca am postat unde nu trebuia, rog sa mi se mute topicul daca este asa si sper sa se poata rezolva situatia, deoarece am depus foarte mult efort si munca in a-l creste, etc.

    Va multumesc frumos si va doresc numai bine!
     
  2. relax

    relax User

    Scrie la suport. Sunt singurii in masura sa te ajute.
     
  3. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Interventie corecta, multumim!

    Asa cum ti s-a raspuns deja, contacteaza SUPORTUL jocului precizand toate detaliile pe care ti le amintesti sau le ai salvate (UID, numele de joc, adresa de mail). Cum pe forum nu te putem ajuta cu alte detalii, tema inchisa.
     
    ggb997 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.