De ce ?

Discuție în 'Probleme generale' creată de Emy, 12 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Emy

    Emy User

    Zilele astea am aflat ca pe toate servarele , playeri care au folosit diverse buguri cu seprom , astazi le-au fost anulate, tragerile/rachetele si etc.etc

    Bun DAR stati asa,!
    Nu a fost nici un anunt,nimic, de ce ?!
    Sa nu aflam noi restul, " fraieri " ? care ne crede acesta companie ?
    Fratilor acei playeri aveau peste 500 de mil + seprom lasere / rachete
    Da,ei au folosit si exploatat ACELE buguri cu SEPROM, iar dumneavoastra in liniste ia-ti curatat si nu sa intamplat nimic cu ei ?!
    Sa va fie rusine, mare rusine, ca intotdeauna din nou ,ne-ati facut pe la spate si va-ti batut joc de noi . Multumim , sunt curios ce ,scuza o sa vina acuma , ca de fapt au avut dar n-au avut !!!
    O companie care in acest moment PROMOVEAZA BUTI SI PROGRAMELE ILEGALE si mai nou jucatori care folosesc diverse smecheri...
    p.S : Acei playeri care au avut milioane de seprom ,chiar nu aveau nici un avantaj in joc, nu ? Domnilor CM,BA si ce mai sunteti aici ..

    pp.SS: Ca intotdeauna e un joc "Drept" si "curat" dar se pare ca marsaviile sunt din ambele parti ! a ajuns un joc bazat pe "prost**la"

    Din nou ati dat dovada , ca tineti mult la "jucari" mai presus ca playeri (normali)
     
    Modificat ultima dată: 12 Apr 2019
    Arezan, _^MATRIX^_, **Just4fun** și alți 7 apreciază asta.
  2. ESTE PLIN DE BOTI PE TOATE HARTILE "BL" DAR CA DE OBICEI NIMENI DE LA BP NU-I VEDE... DOAR NOI, JUCATORII CORECTI... DISPERATI DUPA BANI, CEI DE BP SUNT IN STARE SA TOLEREZE ORICE TRISOR CA PLATESTE CATIVA EURO PE LUNA!!!
     
  3. styv86

    styv86 User

    Normal e bine sa anunte ca programele de facut npc-uri si cules cutiute cu programe avansate de cules ( odata ce un jucator x foloseste asemenea programe , automat foloseste si pentru a fii ajutat in bataliile pe harti sau la 1 vs 1 , 2 , 3 sau mai multi jucatori odata ) sa fie legale pe acest joc ! Atunci cand o sa stiu ca sunt permise , vine si baiatul dotat cu tehnica de bataie ( program) si atunci ma lupt de la egal la egal cu unul cu program sau avansez in resurse exact ca un butalau si atunci sa vezi ce joc o sa devina DO !?
     
    Arezan apreciază asta.
  4. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Nu știm de ce nu a fost niciun anunț. Anunțurile oficiale care se postează în forum sunt transmise pe cale oficială, de către reprezentanți oficiali ai BP (angajați), în acestă categorie nu intră adminii și moderatorii forumului - dacă lor le adresezi întrebarea.
    Vom asta transmite mai departe celor responsabili cu ''curățenia''.

    Te mai pot ajuta cu alte informații legat de acest subiect? ....cu toate că nu știu mai mult decât știi tu sau oricare alt utilizator. :)


    >>Aici<< există o temă dedicată acestui subiect, vă rog să o folosiți cu încredere.
     
  5. Emy

    Emy User

    Vreau doar sa trimiteti mai departe si ca le multumesc "ca au dat jos seproamele si ca nu au facut nimic in privinta lor " iar noi restul am jucat normal si am luat-o in freza iar ei au avut N avantaje cu acel seprom (BUG)
    Si da , este adevarat ceea ce am scris mai sus de la bugu ala de seprom pana acum au trecut peste 8 luni sau mai mult.
    in rest, puteti sa inchideti tema !
     
    Arezan apreciază asta.
  6. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Cu siguranță.
    Eu aș zice că este ceva mai mult decât ''nimic'', dar fiecare cu părerea lui. Cred că este imposibil ca toată lumea să fie mulțumită.
    La cerere, temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.