Feedback de ce un player nou este mult ai bun decat un player vechi

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de LucifeR19121997, 15 Iun 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. salut sunt player pe ag3 si am observat o chestie destul de bizara zilele astea ... am facut o lupta 1v1 cu un coleg de clan din generatia veche eu am 1 an de joc pe contul asta el din 2010 el cu pusat 16 +20 lf4 lvl 16 + spartane eu spearhead elite 5 +20 lf4 (6 hp, 4pvp si 3 pvc) + havock + bust 10 % dmg eu dau in medie dmg de 60+/80k dmg in schimb el da 60/70 amandoi in burghiu nestiind motivul imi poate explica cineva de ce ?
     
  2. styv86

    styv86 User

    Asta am trait si eu pe joc , la o statie loveam mai tare pe inel decat pe burghiu :) ..Pe cyborg la fel , eu pe burghiu aveam un dmg in jur de 87k-95k si un adversar pe solace pe burghiu lovea cu 98k-101k dar nu mai jos de atat . Interesant cum sa echilibrat jocul ! :rolleyes: