De cand?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Defcon.XII, 8 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    De cand are spearheadu viteza mai mare ca un veng?
     
  2. -GIUMBIX-

    -GIUMBIX- User

    Dintotdeauna.
     
  3. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Daca e dintotdeauna cum de pana ieri nu ma ajungea niciun spearhead din urma? /:)
     
  4. rattyionut

    rattyionut User

    poate avei lag
     
  5. Spearheadul are 370 viteza,iar vengul are 380 ...
     
  6. rattyionut

    rattyionut User

    cum?o_O
    pai goli are 540
     
  7. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Da-o incolo ca la 20 de min dau refresh si plus ca eram in 4-1 la cutiute, si s-a intamplat de mai multe ori ...
     

  8. Uita-te la shop-nave ....si scrie la fiecare din ele viteza ..
     
  9. rattyionut

    rattyionut User

    daca te uiti pe harta de joc o sa vezi ce viteza ai
     
  10. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Viteza de baza Vengeance 380, plus 10 motoare maxim - 480
    Viteza de baza Spearhead 370, plus 12 motoare maxim - 490

    Evident cea din urma e cea mai rapida, asa cum a fost mereu.
     
  11. Eu pe spirhead am 588 :D
    Cu tot cu promerium bine inteles.
     
  12. La Venegeance am 576 viteza cu promerium iar la Spearhead am 588 viteza.
     
  13. fara motoare viteza la goli 360 la Spearhead 370 la vengeance 456
    cu motoare si promerium la goli 540 la Spearhead 588 la vengeance 576
    daca scoti motoarele de pe nava vezi o anume viteza dar daca te uiti la shop la viteza este cu totu altceva
    la shop goli 300 vengeance 380 Spearhead 370
    acum chiar nu iteleg nici eu este cu totu diferit la toate
    m-am uitat la shop o viteza intru pe nava scot motoarele o alta viteza decat cea de la shop pun motoare o alta viteza decat cea spusa de MEDEEA . acum intrebarea care este adevarata viteza ?
     
  14. relax

    relax User

    Daca scoti motoarele dar ai update facut cu promerium viteza va fi cea de la shop + bonusul oferit de promerium. La fel si in cazul in care pui motoarele, viteza va fi cea de la shop + cea oferita de motoare + bonusul oferit de promerium.
     
    hαhαhα apreciază asta.
  15. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Deci jocu asta e plin de "bube", pana la scoaterea limitei de munitie vengu si spearheadu aveau aceasi viteza pe harta si de la introducerea spearheadului numa acuma s-a vazut bugul acesta, cate si mai cate "bube" o mai avea acest joc?

    Mai sunt curios daca la leonov se dubleaza si efectul generatoarelor de viteza in hartile de baza, in hartile de baza leonovul are 380 viteza ca si vengul si 6 generatoare de viteza, iar daca se dubleaza efectul generatoarelor de viteza, ar veni 380+120 adica 500 fara promerium, iar la veng 480, mereu ma lasau vengurile in urma in hartile de baza.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Noi 2014
  16. hαhαhα

    hαhαhα User

    nu este nici o "bubă", nu aici cel puţin, relax are dreptate, fiecare navă are un motor principal al ei şi de aceea are o anume viteză chiar dacă este neechipată cu motoare, upgradarea făcută cu promerium are efect asupra tuturor acestor motoare.
     
  17. Intervenţii corecte, mulţumesc!

    Până fix exact la introducerea Spearhead, Vengeance a deţinut supremaţia în domeniul vitezei de deplasare.

    Odată cu apariţia noilor nave, Spearhead a surclasat Vengeance în ceea ce priveşte viteza. Aşa a fost de la început şi nimic nu s-a schimbat!

    Dacă îmi aduc bine aminte, eşti acelaşi utilizator care îşi aducea aminte de ceva recompense în uridium pt. primii 3 cei mai buni utilizatori din "Portalul de Invazie". :rolleyes: ...nimic surprinzător!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.