CYBORG,HAMERCLAW,MIMESIS

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de mobob, 25 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mobob

    mobob User

    ok, ulei pentru o nava...care sa fie?
    daca se poate si ceva argumente,ar fi si mai bine

    ca precizari,eu joc (atunci cind mai intru,adica sporadic) singur...deci imi trebuie mai ales pentru porti si eventual vinatoare cu tactica da-i si fugi...
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    daca detii Surgeon-ul foloseste-l in porti in continuare iar pentru vanatoare sfatul meu e Mimesis... insotita de formatia de drone "stea" face minuni la tactica de vanatoare specificata de tine...
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă totuși, nu te caracterizează lașitatea și ai laserele lf4 cel puțin la nivel 16 iar scuturile așișderea, cyborg e cea mai bună navă, asta chiar dacă șmecherul de bp a umblat puțin la viteza ei !
     
  4. mobob

    mobob User

    ::))
    da-i si fugi presupune sa poti sa angajezi un oponent,sa il poti face,si apoi sa fii in masura sa o stergi inainte de a putea prietenii respectivului sa iti taie penele...deci viteza sau capacitatea de a eluda oponentii cind e cazul sint factori de luat in consideratie,nu doar puterea de foc si defensiva
     
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    un laser în plus şi un motor/scut de asemenea în plus faţă de toate celelalte nave la care se mai adaugă şi abilitatea "singularitate" sunt argumentele mele. alegerea e a ta.
     
  6. sincer,
    WIΖΛΓΔ
    m-ai dat pe spate ,multam,bro ,adept venom ..nu am inca cyborg
    **dacă totuși, nu te caracterizează lașitatea și ai laserele lf4 cel puțin la nivel 16 iar scuturile așișderea, cyborg e cea mai bună navă, asta chiar dacă șmecherul de bp a umblat puțin la viteza ei !**
    p.s
    ptr ..PacaLA
    ...Foloseste-l,cu
    din,si cu placere
    WIΖΛΓΔ
    respect,
     
    Modificat ultima dată: 26 Oct 2018
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  7. mobob

    mobob User

    ok,hai sa intreb altfel: care sint vitezele maxime ale celor 3 nave (full motoare,promerium,formatie de drone care nu afecteaza viteza)
     
  8. Veneficus

    Veneficus User

    desi ma indoiesc ca nu stii acest lucru avand in vedere vechimea ta in joc aici sunt toate detaliile navelor in discutie...
    1. cyborg 300+160
    2. mimesis 300+140
    3. hammerclaw 290+140 ...
    daca te-a ajuns un mimesis si tu erai pe cyborg sigur mimesis avea activata abilitatea "scramble"...
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și WIΖΛΓΔ apreciază asta.