Cutii Prada

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de myhaiyza1234, 16 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ce poate pica din cutii verzi? Dar din cele portocalii? Am facut poarta Zeta si nu stiu ce sa fac cu cele 25 de chei! Pe ce fel de cutii sa le consum? In ce harta? Ajutati-ma va rog.
     
  2. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Asteapta pana la sansa tripla la lf4.
     
  3. mobob

    mobob User

    ::)) nu stiu cum e exact cu "sansa tripla"....da cum era inainte,"dubla" era o mare abureala....
    parerea mea ca mai multe sanse ai sa faci ceva util cu cheile alea daca le tragi atunci cind sint fragmente de zeus (adica atunci cind sint cutii galbene).
     
  4. Este acelasi lucru cu sansa dubla...primesti doar lf3 ,munitie,si alte minuni...Ce-l putin asa primesc eu,si asa se plang si playerii pe chat...Si da e mai bine sa iei cutii aurii,pt ca ai in plus fragmentele la zeus...dar mai bine strange vre-o 500-1000 cheite si le folosesti atunci cand baga cutiile aurii
     
  5. Citeşte FAQ Comorile piratilor!