Cutie cargo galbena, onoare minus

Discuție în 'Probleme generale' creată de motanu_1990, 28 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cum poti sa primeste onoare pe minus din colectare cutii cargo daca ai debifata ::arata cutii cargo ocupate::?nici nu le vezi dar sa le mai si culegi.si totusi eu o patesc a doua oara SI acum eram si in grup cand colegii imi zic ca deodata apar cu onoare pe minus dupa ce am pocnit un npc impreuna si am cules cutia cargo.puteti sa imi dati un raspuns?
     
  2. Cu siguranţă că, adresându-te suportului, vei putea afla şi cauza onoarei negative, suportul fiind singurul în măsură să verifice ce acţinuni s-au întreprins pe contul de joc.
     
  3. inca astept raspuns de la suport.dar cauza e scrisa in jurnal;ati furat o cutie cargo ;eu asta intreb cum pot fura o cutie cargo cand am debifata optiunea de a arata cutii cargo ocupate deci nu le vad.mai ales ca fiind in grup si pocnind un npc am luat cutia acelui npc pocnit de noi.deci nu am furato.
     
  4. KliP-Done

    KliP-Done User

    cu ce culoare arata acea cutie cargo ?ai intrat in grup inainte sa inceapa sa traga in npc`ul respectiv sau in timp ce trageau in el ?
     
  5. eram in grup.si cutia arata galbena.joc de mult timp ca sa nu stiu ce am de facut.nu am cum sa vad cutii ocupate daca nu bifez asta.e a doua oara cand patesc asa ceva dar tot timpu e vina mea si nu a scriptului.asta pana se descopera ca am dreptate si vin cu scuze.si acum suportu da vina pe mine dar nu da si explicatii cum pot lua ceva ce nu vad sa iau
     
  6. Am patit si eu asta este un bug..daca te afli in grup cu cineva , si acel cineva omoara sa zicem..un npc , apare cargo si tu il vezi iar daca iesi din grup cargo ramane vizibil si tu il iei ..si primesti pe minus..
     
  7. Cauza poate fi scrisă însă nu şi cum s-a ajuns la aşa ceva. Personal, nu pot reproduce cele sesizate / păţite de tine. De aceea, va trebui să menţii legătura cu suportul.

    Dacă cele relatate de tine se vor dovedi a se datora unor probleme tehnice, cu siguranţă "daunele" suferite vor fi remediate.
     
  8. din pacate suportu tehnic a zis ca eu am gresit si ma sfatuieste sa iau mis :eek: oferte irezistibila :sa ajung pe plus:))nu a dat nicio explicatie ce sa intamplat si cum de am luat -100mil.
     
  9. in jocul acesta DarkOrbit sunt lucruri FOARTE ciudate si eu am patit lucruri ciudate de zeci de mii de ori
     
  10. Cum suportul a răspuns problemei ridicate de tine, mai mult de atât, pe forum, nu avem cum a te ajuta altfel.

    Spor la recuperatul onoarei şi la joc!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.